Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Увага! Нові реквізити рахунків об’єднаних територіальних громад

Головне управління ДФС в Одеській області повідомляє, що у зв’язку з об’єднанням у 2017 році територіальних громад сіл, селищ, міст реквізити рахунків для зарахування надходжень по новоутворених об’єднаних територіальних громадах розміщені на суб-сайті територіальних органів ДФС в Одеській області в розділі «Бюджетні рахунки»,  або за посиланням  http://od.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Дата  введення  в  дію рахунків  - 03.01.2018. При цьому, рахунки для зарахування надходжень будуть відкриті лише для центрів об’єднаних територіальних громад,  а  по  громадах,  які  увійшли  до їх складу - рахунки будуть закриті.

***

Щодо запровадження ІТС «Електронний кабінет»

Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 14.07.2017 № 637 «Про затвердження Порядку функціонування Електронного кабінету», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 01 серпня 2017 року за № 942/30810, запроваджено інформаційно-телекомунікаційну систему «Електронний кабінет».

Створення ІТС «Електронний кабінет» забезпечено на базі існуючого електронного сервісу «Електронний кабінет платника».

Електронний кабінет має функціональні частини:

відкрита  (загальнодоступна) частина та приватна частина (особистий кабінет).

Для забезпечення взаємодії засобами Електронного кабінету в приватній частині (особистий кабінет), яка є індивідуальною персоніфікованою веб-сторінкою користувача, платник податків здійснює електронну ідентифікацію з використанням ЕЦП відповідальних осіб платника (директора, бухгалтера, осіб, які мають право підпису), наданого будь-яким акредитованим центром сертифікації ключів відповідно до Закону України «Про електронний цифровий підпис».

Приватна частина (особистий кабінет) Електронного кабінету забезпечує надання платнику податків послуг, перелік яких передбачено Податковим кодексом України.

Для забезпечення можливості незалежної перевірки коректності роботи Електронного кабінету у розділі «Електронна звітність» офіційного веб-порталу ДФС розміщено перелік тестових платників.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС.

***

Стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих у  2017 році

З 1 січня 2018 року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих у минулому році. У ході проведення кампанії – з 1 січня по 30 квітня – громадяни зобов’язані виконати свій конституційний обов’язок, задекларувавши доходи, які не були оподатковані у минулому році.

Декларація про майновий стан і доходи надається до податкової інспекції за місцем податкової адреси громадянина. Зробити це можна або особисто чи через уповноважену на це особу, або за допомогою пошти. Також передбачена можливість декларування  засобами електронного зв’язку.

 «В рамках проведення цьогорічної кампанії декларування фахівцями інспекції та її відділень створено сприятливі умови для подання податкових декларацій про майновий стан і доходи.  Відвідувачі ЦОПів у м.Подільськ та  відділень ОДПІ можуть ознайомитися з основними випадками подання декларації у 2018 році, правилами застосування податкової знижки, порядком оформлення декларації та способами її подання,- зазначав начальник Подільської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області Володимир Перішков.

Також, він звернув увагу, що  податкова декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою.

На території, що обслуговується Подільською ОДПІ, сплачено майже 193 мільйони гривень земельного податку

У 2017 році  землевласники та землекористувачі  на території обслуговування  Подільської ОДПІ спрямували 192,8 мільйонів гривень земельного податку в місцеві бюджети. Юридичні особи сплатили 146,4 млн грн. та фізичні особи 46,3 млн грн..

Зокрема, по м. Подільськ сплачено 31,2 млн гривень, Балтському району – 36,7 млн грн., Любашівському району – 28,9 млн грн., Ананьївському району – 11,5 млн грн.,   Подільському району –25,6 млн грн., Кодимському району – 21,6 млн грн., Окнянському району – 26,9 млн грн., Савранському району – 10,1 млн грн.  

Також, нагадуємо, що  підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Платник плати за землю має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов'язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

***

Надходження коштів до бюджетів усіх рівнів в Подільській ОДПІ за 2017 рік становлять більше мільярда гривень

За 2017 року до Зведеного бюджету України  Подільською ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області зібрано   110,4 млн. грн., що на 348 млн. грн. більше ніж надійшло за відповідний період у 2016 році (758 млн. грн.)

Надходження до Державного бюджету складають 409 млн. грн. що на   148 млн. грн. більше ніж надійшло за відповідний період у 2016 році  (254 млн. грн.) в т.ч. по бюджетоформуючих податках:

- по ПДВ -  надійшло 218 млн. грн., що на  88 млн. грн.  більше ніж надійшло за відповідний період у 2016 році (131 млн. грн.);

- по податку на прибуток – надійшло 13,4 млн. грн., що на  3,4 млн. грн.  більше ніж надійшло за відповідний період у 2016 році (9,8 млн. грн.);;

- по ПДФО -  надійшло 128 млн. грн. що на  43,2 млн. грн. більше ніж надійшло за відповідний період у 2016 році (85 млн. грн.).

Надходження до місцевих бюджетів склали  695 млн. грн. що на  199 млн. грн.   більше ніж надійшло за відповідний період у 2016 році  (496 млн. грн.), а саме:

- по ПДФО -  надійшло 380 млн. грн. що на  130 млн. грн. більше ніж надійшло за відповідний період у 2016 році (249 млн. грн.);

- плата за землю – надійшло 192,8 млн. грн., що на 58 млн. грн.  більше ніж надійшло за відповідний період у 2016 році (135 млн. грн.);

- єдиного податку – надійшло 43 млн. грн.,що на  15 млн. грн.  більше ніж надійшло за відповідний період у 2016 році (28 млн. грн.);

- акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними тат тютюновими виробами – надійшло 9,7 млн. грн..

 - податку на нерухоме майно – надішло 1,7 млн. грн.,що на  1,2 млн. грн.  більше ніж надійшло за відповідний період у 2016 році (0,5 млн. грн.);

Висловлюємо велику подяку всім платникам, хто сумлінно виконує свій конституційний обов’язок, своєчасно направляючи кошти до місцевих та  державної скарбниць. 

Сектор організації роботи

 Подільської ОДПІ