Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Новини з податкової:

В Електронному кабінеті запроваджено новий сервіс

Державна фіскальна служба запровадила новий сервіс в Електронному кабінеті - окремий Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена.

Реєстр розміщено у відкритій частині Електронного кабінету.

Пошук інформації в Реєстрі здійснюється за такими фільтрами: «Індивідуальний податковий номер», «Номер ПН/РК», «Дата складання ПН/РК».

У Реєстрі відображається інформація щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена та по яким прийняті рішення відповідними комісіями, а також розпочато процедури адміністративного та судового оскарження.

Реєстр функціонує в тестовому режимі протягом місяця з дня набрання чинності Порядку.

У частині формування у відкритому доступі окремого Реєстру Електронний кабінет доопрацьовано відповідно до пункту 8 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

***

Запрошуємо власників земельних ділянок, які мають пільги зі сплати земельного податку, до 1 травня відвідати податкову

 Фахівці Подільської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області нагадують. Кожного року проводяться облік фізичних осіб – платників плати за землю і нарахування податку. Про застосування пільги фізична особа до 1 травня поточного року має подати письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки.

Законодавством визначено, що від сплати земельного податку звільняються: інваліди першої і другої групи; фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

З 1 січня 2018 року звільнення від сплати податку передбачене для відповідної категорії фізичних осіб на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм. А саме: для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більше 2 гектарів; для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах – не більше 0,15 гектара, в містах – не більше 0,10 гектара; для індивідуального дачного будівництва – не більше 0,10 гектара; для будівництва індивідуальних гаражів – не більше 0,01 гектара; для ведення садівництва – не більше 0,12 гектара.

***

Які права має запитувач згідно Закону України «Про звернення громадян»

Відповідно до Закону України від 02 жовтня 1996 № 393/96-ВР «Про звернення громадян» громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Кожен громадянин користується правом отримувати необхідну інформацію на підставі письмових звернень, звернень надісланих з використанням мережі Інтернет, засобами електронного зв’язку (електронне звернення), усних звернень викладених на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку

Електронні звернення від громадян приймаються на електронну адресу Подільської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області od.dpsЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника.

Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян» та Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.03.2015 № 271, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.04.2015 за № 484/26929 посадовими особами Державної фіскальної служби України та її територіальних органів регулярно у встановлені дні та години проводиться особистий прийом. Графік особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами Подільської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області розміщено в Центрі обслуговування платників.

Попередній запис громадян на особистий прийом до посадових осіб Подільської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області здійснюється за телефоном (04268) 25675. Попередній запис закінчується не пізніше ніж за десять робочих днів до дати особистого прийому.

***

Платники Подільської ОДПІ перерахували

понад 50  мільйонів гривень плати за землю

За січень-березень поточного року від власників землі та землекористувачів до місцевих бюджетів в надійшло 50 млн 562 тис. грн. плати за землю.

Так по м.Подільськ сплачено – 7,7 млн грн., Подільському району – 10,0 млн грн., Ананьївському відділенню – 2,8 млн грн., Любашівському відділенню – 6,6 млн грн., Савранському відділенню – 2,5 млн грн., Балтському відділенню – 7,3  млн грн., Кодимському відділенню – 7,0 млн грн., Окнянському відділенню – 6,6  млн грн.

Зокрема, юридичні особи сплатили майже 42 млн 412 тис.грн.,

фізичні особи перерахували до казни  8 млн 150 тис. гривень.

Нагадаємо, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. Суб’єкти господарювання самостійно обчислюють суму податку і подають контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію з розбивкою річної суми рівними частками. За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платники подають податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настають за звітним.

Фізичним особам податок нараховують контролюючі органи за місцем знаходження земельної ділянки та надсилають платникові за місцем реєстрації до 1 липня податкове повідомлення-рішення.

Сектор організації роботи Подільської ОДПІ

ГУ ДФС в Одеській області