Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

До уваги платників податків та громадськості!

 

Подільська ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області повідомляє, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 №296 «Про реформування територіальних органів Державної фіскальної служби», Подільська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС в Одеській області реорганізується в Подільське управління Головного управління ДФС в Одеській області з центром у місті Подільськ.

Виконання обов’язків начальника Подільського управління Головного управління ДФС в Одеській області з 14 вересня 2018 року покладено на Кучму Андрія Миколайовича – начальника Окнянської державної податкової інспекції Подільського управління Головного управління ДФС в Одеській області.

До складу утвореного управління відноситься територія обслуговування м.Подільська, Ананьївського, Балтського, Захарівського, Кодимського, Любашівського, Миколаївського, Окнянського, Подільського та Савранського районів.

                                                          

    ОДПІ Кучма    КУЧМА АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

 

Радник податкової та митної справи ІІ рангу

 

Число, місяць, рік народження 15 серпня 1970 року

Місце народження          Казахстан, Алма-Ата

Освіта     Вища, ступень магістра

 

До 2001 року служба у Збройних Силах України, майор запасу.

З 2003 року до теперішнього часу проходження державної служби в органах Державної податкової служби від посади інспектора відділу до начальника податкової інспекції.

Одружений, виховує троє дітей.