Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Платники податків – наші партнери.

Але податки повинні сплачувати всі. Такими словами розпочалася зустріч виконуючого обов язки начальника Подільського управління Головного управління фіскальної служби Одеської області Кучми Андрій Миколайовича та нещодавно призначеного на посаду начальника державної податкової інспекції Ананьївського району Голубенка Ігоря Леонідовича з Ананьївським міським Маковецьким Павлом Іллічом.

Як повідомив очільник Подільського фіскального відомства, основна мета їх відвіування - познайомитися з керівниками органів місцевого самоуправління, налагодити співпрацю та комунікацію, зрозуміти та намітити подальші шляхи спільної праці, вишукати резерви наповнення міської та районної скарбниці податковими коштами для виконання соціально економічних завдань.

Платники платків – наші партнери, - сказав Кучма В.М., - але податки повинні сплачувати всі. І фіскальні служби докладуть всіх зусиль для виконання поставленої перед ними задачі.

В свою чергу ананьївський міський голова Павло Маковецький запевнив, що міська влада готова до співпраці з фіскальними службами і зробить все, щоб допомогти їм у роботі з платниками податків.

 

Олексій Нікітін