Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Відповідно до статті 8 Закону України  «Про Державний бюджет України на 2019 рік» із 1 січня місячний розмір мінімальної заробітної плати становитиме 4173 грн.

    Частиною першою статті 28 Закону України  «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон 1058) визначено, що мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили пацездатність, визначеного законом, за наявності в особи повного страхового стажу.

   У разі, якщо розмір пенсії особи, обчислений з урахуванням наявного в особи страхового стажу та з її заробітку, не досягає мінімального розміру пенсії ( 1497 грн. – мінімальний  розмір пенсії з 1 грудня 2018 року) , який за повний страховий стаж особі встановлюють на рівні прожиткового мінімуму, визначеного для осіб, що втратили працездатність, пенсію встановлюють  на рівні цього прожиткового мінімуму.

   Крім того, для осіб, які не працюють, досягли 65- річного віку та мають: чоловіки 35 років страхового стажу, жінки 30 років, Законом 1058 встановлено додаткову соціальну гарантію.

   Так, статтею 28 Закону 1058 встановлено, що з 1 січня 2018 року для осіб, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності чоловіків 35 років, жінки 30 років страхового стажу всановлюється в розмірі 40% від мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, але не менше за прожитковий мінімумум для осіб, які втратили працездатність, визначений законом. З 1 січня 2019 року для такої категорії осіб мінімальний розмір пенсії складає 1669,20 грн. (4173 грн. х 40%).

   Згідно  з частиною третьою сатті 42 Закону 1058 у разі збільшення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом, а також у разі збільшення  розміру мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, підвищується розмір  пенсії, обчислений відповідно до статті 8  цього Закону (крім пенсіонерів, які працюють, проводять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне  страхування). Перерахунок пенсії здійснюється з дня  встановлення нового розміру  прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність / мінімальної заробітної плати.

Пенсіонерам, які працюють або проводять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, після звільнення з роботи або припинення такої діяльності пенсію перераховують з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність / мінімальної заробітної плати, визначених законом на дату звільнення з роботи або припинення такої діяльності.

  Тож право на перерахунок пенсії з 1 січня 2019 року мають непрацюючі особи, які:

    . досягли віку 65 років;

    . мають страховий стаж чоловіки - 35 років, жінки 30 років.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net