Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

З 1 березня 2019 року в Україні запроваджено проведення автоматизованої індексації пенсій з урахуванням інфляції та зростання заробітної плати в країні, що дозволить суттєво зменшити цю різницю.

Суть змін полягає в тому, що під час індексації буде враховано три показники:

Оновлена су рудня заробітна плата,

Сума в 50% рівня інфляції та 50% зростання середніх зарплат за 2018 рік, з яких було сплачено єдиний соціальний внесок.

Індексація відбудеться на базі середньої заробітної плати, що враховується при обчисленні пенсії. Це середній показник заробітку за 2014-2016 роки, що становить 3764,40 грн. Із жовтня 2017 року, після ухвалення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо  підвищення пенсій», яким і розпочато в країні пенсійну реформу, з урахуванням саме цього показника проведено осучаснення всіх раніше призначених пенсій.

Отже, в березні поточного року середню заробітну плату (3764,40 гри) буде збільшено на орієнтований показник 1,17, розрахований як співвідношення 50 відсотків інфляції в 2018 році і 50 відсотків приросту заробітної плати.

Індексуватиметься частина пенсії, яка обчислена відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». Жодні інші доплати до пенсій індексуватися не будуть. Також не підлягають індексації пенсії, призначені на умовах «спеціальних законів» за винятком Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Слід зазначити, що при однакових показниках середньої заробітної плати та застосованого коефіцієнту індексації сума підвищення для кожного пенсіонера буде різною. Збільшення пенсії залежить від індивідуальних коефіцієнтів страхового стажу та заробітку. Чим більше людина має страхового стажу та чим більший заробіток отримувала, тим більшим буде її підвищення.

В березні також буде проіндексовано пенсії учасникам ліквідації наслідків аварії па Чорнобильській АЕС, призначені за Законом України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». При обчисленні цих пенсій на сьогодні індивідуальний показник заробітної плати, отримуваної за роботу в зоні відчуження, збільшується на показник середньої заробітної плати 928,81 грн., який не змінювався з 2012 року і саме його буде збільшено на орієнтований коефіцієнт 1,17.

Перерахунок провадиться в автоматизованому режимі без звернення громадян до органів Пенсійного фонду і вже в березні пенсіонери мають отримати збільшені розмірі пенсій.

    Начальник управління  Олена Швець                                                    

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net