Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Пенсійна система України

Пенсійна система України в сучасному вигляді діє з 2004 року та складається з трьох рівнів пенсійного забезпечення. Передбачається, що пенсійні виплати майбутнім пенсіонерам будуть формуватися з трьох незалежних джерел, що дозволить збалансувати пенсійну систему та підвищити рівень життя українців у похилому віці.

Перший рівеньсолідарна система (Пенсійний фонд України)

Відрахування із заробітної плати у вигляді єдиного соціального внеску (ЄСВ), що складає 22%, надходять до Пенсійного фонду України та відразу перерозподіляються та виплачуються нинішнім пенсіонерам. На сьогоднішній день солідарна система не може забезпечити достойний рівень пенсії, в першу чергу, через демографічні причини, а саме, через старіння населення України – постійне збільшення кількості пенсіонерів та зменшення кількості працюючих людей. Тих коштів, що надходять до Пенсійного фонду, не вистачає для покриття виплат пенсіонерам. На даний момент Пенсійний фонд України має значний дефіцит – понад 130 млрд. грн., що складає 50% від свого бюджету. Для покриття дефіциту ПФУ щороку з держбюджету виділяються значні додаткові суми.

Другий рівень– обов’язкова накопичувальна система.

Накопичувальна система передбачає щомісячні обов’язкові відрахування із заробітної плати працівника (з 2% до 7% від зарплати, поступове щорічне зростання до обраного учасником сертифікованого недержавного пенсійного фонду (НПФ) та/або Накопичувального фонду). Кошти потрапляють на персональні рахунки громадян, де вони обліковуються, інвестуються, генерують дохід та збільшують розмір майбутніх пенсійних виплат. Наразі даний рівень ще не працює - концепція та параметри його запуску активно обговорюються серед учасників ринку, профільних державних органів та народних депутатів. Введення в дію накопичувальної системи пенсійного забезпечення заплановане на 2019 рік.

Третій рівеньсистема добровільного недержавного пенсійного забезпечення.

Система добровільного недержавного пенсійного забезпечення представлена недержавними пенсійними фондами (НПФ), яких в Україні налічуються близько 60. Пенсійні внески до НПФ здійснюються вкладником на добровільних засадах, кошти обліковуються на індивідуальному пенсійному рахунку, на них нараховується інвестиційних дохід. По досягненні пенсійного віку (за 10 років до офіційно встановленого пенсійного віку в Україні) учасник фонду отримує додаткову недержавну пенсію, що не залежить від стажу або державної пенсії. Приймати участь в цьому рівні можуть якфізичні особи, здійснюючи внески за себе, своїх рідних та дітей, так і юридичні особи, піклуючись про майбутню пенсію своїх робітників. Здійснюючи такі внески, і фізичні, і юридичні особи мають можливість отримувати податкові пільги.

У недержавному пенсійному забезпечені розмір пенсії залежить від внесків на користь учасника, що робить сам учасник (та/або) його роботодавець, строку накопичення та інвестиційного прибутку, що постійно нараховується на ці внески. Таким чином, НФП - це інструмент пенсійного накопичення, де ви маєте можливість самостійно впливати на розмір своєї майбутньої пенсії. Саме самостійне добровільне накопичення є основою пенсійного забезпеченняу більшості розвинених країн.

Державне забезпечення

Недержавне забезпечення

I рівень
Солідарна

II рівень
Обов’язкова накопичувальна

III рівень
Добровільна накопичувальна

Принцип дії

Всі працюючі люди фінансують пенсії поточним пенсіонерам, жодного накопичення коштів не відбувається

Роботодавці перераховуватимуть кошти із зарплат працівників на індивідуальні пенсійні рахунки. Ці кошти зростатимуть завдяки інвестиційному прибутку

Приватні особи та/чи компанії роблять добровільні внески на індивідуальні пенсійні рахунки учасника в НПФ. Кошти учасника зростатимуть завдяки інвестиційному прибутку

Суб’єкти

Пенсійний фонд України

Накопичувальний фонд / Недержавні пенсійні фонди

Недержавні пенсійні фонди

Джерела формування пенсійних виплат

- ЄСВ (22%)
- Збори до ПФУ
- Дотації з Держбюджету

- Обов’язкові пенсійні внески (2-7% від заробітної плати)
- Інвестиційних дохід

- Індивідуальні та/або корпоративні внески
- Інвестиційних дохід

Начальник відділу з питань

призначення та перерахунків пенсій №15                                                               А. Казимирська

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net