ГРАФІК
особистого прийому громадян керівництвом Подільського об’єднанного управління
Пенсійного фонду України Одеської області
№ п/п |
Дні тижня |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Посада |
Години прийому |
Місце прийому |
1. |
Понеділок (м. Подільськ) |
Морозов Сергій Васильович |
Завідувач юридичного сектору |
08.30 – 12.30 |
Каб.1 |
Вінтул Лідія Володимирівна |
Начальник фінансово– економічного відділу |
08.30 – 12.30 |
Каб.10 |
||
2. |
Понеділок (смт. Окни) |
Мойсєєва Тетяна Григорівна |
Завідувач Окнянського сектору обслуговування громадян |
08.30 – 12.30 |
Каб.1 |
3. |
Вівторок (м. Подільськ) |
Поповська Людмила Олександрівна |
Перший заступник начальника управління |
08.30 – 12.30 |
Каб.11 |
4. |
Середа(м. Подільськ) |
Казимирська Аеліта Геннадіївна |
Заступник начальника управління |
08.30 - 12.30 |
Каб.4 |
Бурковська Людмила Анатоліївна |
Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем електронних реєстрів та захисту інформації |
13.30 – 17.00 |
Каб.5 |
||
5. |
Середа(смт. Окни) |
Антонюк Наталія Іванівна |
Завідувач Окнянського сектору з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії |
08.30 – 12.30 |
Каб.3 |
6. |
Четверг (м. Подільськ) |
Леонтьєва Антоніна Петрівна |
Начальник Подільського відділу з призначення, перерахунку та виплати пенсій |
08.30 – 17.00 |
Каб.4 |
7. |
П’ятниця(м. Подільськ) |
Швець Олена Анатоліївна |
Начальник управління |
08.30 – 12.30 |
Каб.2 |
Шаргар Олена Іванівна |
Начальник Подільського відділу обслуговування громадян |
13.30 – 17.00 |
Каб.5 |
||
8. |
Перша п’ятниця місяця (смт Окни) |
Швець Олена Анатоліївна |
Начальник управління |
08.30 – 12.30 |
Каб.1 |
Казимирська Аеліта Геннадіївна |
Заступник начальника управління |
08.30 – 12.30 |
Каб.1 |
||
9. |
Субота |
Відповідно до графіку чергування |
09.00 - 15.00 |
Інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни приймаються ПОЗАЧЕРГОВО
Графік
прийому громадян в громадській приймальні головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області
№ з/п |
Дні тиждня |
Прізвище, ім'я, по батькові |
Посада |
Місце прийому |
Години прийому |
1. |
Понеділок |
Яворська Тетяна Павлівна |
Заступник начальника головного управління |
каб. 725 |
10.00-12.30 |
Ізобіліна Ірина Леонідівна |
Начальник фінансово-економічного управління |
каб. 1018 |
|||
Родіна Олена Рудольфівна |
Начальник управління пенсійного забезпечення |
каб. 726 |
13.30-17.00 |
||
Ціповяз Наталія Василівна |
Начальник управління персоналу та організаційно-інформаційної роботи |
каб. 1017 |
|||
2. |
Вівторок |
Чернявська Ірина Василівна |
Начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів |
каб. 1024 |
13.30-17.00 |
Аброскіна Олена Михайлівна |
Перший заступник начальника головного управління |
каб. 1011 |
|||
Копилова Галина Наумівна |
Начальник управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю |
Пров. Світлий, 8 |
|||
3. |
Четвер |
Пархоменко Юрій Володимирович |
Начальник управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян |
каб. 219 |
8.30-12.30 |
Селецкий Олександр Валерійович |
Начальник юридичного управління |
каб. 1022-А |
13.30-17.00 |
||
П’ятниця |
Буряченко Олександр Євгенович |
Начальник головного управління |
каб. 1013 |
10.00-12.30 |
|
Шендрик Сергій Олександрович |
Начальник управління адміністративно –господарського забезпечення |
каб. 1019 |
13.30-16.15 |
||
6. |
Субота |
Відповідно до графіку чергування |
09.00-15.00 |
к. 1012 |
Інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни приймаються ПОЗАЧЕРГОВО
Графік
особистого прийому громадян
керівництвом Пенсійного фонду України та керівниками
структурних підрозділів
№ з/п |
Дні тиждня |
Прізвище, ім'я, по батькові |
Посада |
Години прийому |
1. |
Понеділок |
Зарудний Олексій Борисович |
Голова правління |
11.00-13.00 |
Усачова Тетяна Миколаївна |
Директор департаменту персоналу та адміністративного забезпечення |
10.00-17.00 |
||
2. |
Вівторок |
Машкін Владислав Геннадійович |
Заступник голови правління |
10.00-13.00 |
Рябцева Тетяна Борисівна |
Директор юридичного департаменту |
10.00-17.00 |
||
Середа |
Бричок Любов Олександрівна |
Заступник директора департаменту пенсійного забезпечення |
10.00-17.00 |
|
Шуляк Алла Павлівна |
Директор департамента внутрішнього аудиту та фінансового контролю |
|||
3. |
Четвер |
Ковпашко Ірина Василівна |
Заступник голови правління |
11.00-13.00 |
Охріменко Олена Валентинівна |
Заступник директора департаменту – начальник управління контролю та розгляду звернень громадян департаменту пенсійного забезпечення |
10.00-17.00 |
||
П’ятниця |
Король Тетяна Іллівна |
Директор фінансово – економічного департаменту |
10.00-17.00 |
|
Малецький Олександр Миколайович |
Директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів |
|||
6. |
Субота |
Відповідно до графіку чергування |
10.00-13.00 |
Інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни приймаються ПОЗАЧЕРГОВО