Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

            SAM 0388Представники антирейдерського аграрного штабу зустрілись з аграріями  Балтського, Кодимського та Подільського районів

            В рамках антирейдерської кампанії Міністерства юстиції, направленої на підвищення рівня правової обізнаності землевласників і землекористувачів про способи захисту їх майнових справ  та надання їм правової допомоги, 13 вересня 2017 року  в актовій залі Балтської міської ради пройшла зустріч керівництва Головного територіального управління в Одеській області та безоплатної вторинної правової допомоги з очільниками та аграріями Балтського, Кодимського та Подільського районів.

            В заході взяли участь директор Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мерзляков, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Одеській області Віктор Івановський, головний спеціаліст управління державної реєстрації Головного  територіального управління юстиції в Одеській області Наталія Тарасенко, голова Балтської районної державної адміністрації Роман Кацмаза, головний спеціаліст  агропромислового розвитку Подільської  районної державної адміністрації Ольга Вітвіцька, голови сільських рад, аграрії трьох районів, місцеві жителі та засоби масової інформації.

            Віктор Івановський повідомив присутніх фермерів та орендаторів, що за ініціативи Уряду, міністерства юстиції України задля  оперативного реагування на спроби рейдерських захоплень землі чи зібраного урожаю в регіонах створені  та діють антирейдерські аграрні штаби. До їх складу входять представники обласної державної адміністрації, Головного територіального управління юстиції в Одеській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області, прокуратури області, Національної поліції та інші представники. Головне завдання роботи  антирейдерського штабу - реагування на будь-які незаконні спроби захоплення землі або урожаю  у фермерів чи орендарів.

            Сергій Мерзляков ознайомив учасників зустрічі з напрямками роботи Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та його структурних підрозділів — бюро правової допомоги. “Аналіз правових потреб жителів північних районів Одещини показує, що вирішення земельних питань, договірних відносин є найбільш актуальними,” - повідомив  директор Подільського місцевого центру. Сергій Мерзляков навів приклади звернень громадян до Центру за правовою допомогою з земельних питань та шляхи їх вирішення. Він звернув увагу присутніх, що громадяни мають можливість отримати безоплатну правову допомогу не тільки в центрі чи бюро правової допомоги, а й на базі створених в органах влади дистанційних  пунктах консультування та під час роботи мобільних консультативних пунктів, які виїжджають  в сільські населені пункти.

            У ході зустрічі аграрії трьох районів отримали правові консультації від представників мобільної групи. Зокрема, це були відповіді на питання щодо  визнання спадщини на земельну ділянку (пай) відумерлою, стосовно порядку оформлення невитребуваних паїв, оформлення не розпайованих земельних ділянок сільськогосподарського призначення колективної власності колишніх КСП(господарські двори, сади і ін.), проблеми подвійного оформлення документів на одну і ту ж земельну ділянку (пай).

            На завершення, представники мобільної групи надали присутнім інформаційні буклети “Безоплатна правова допомога в Україні”, “Безоплатна передача земельної ділянки” та повідомили номери телефонів «гарячої лінії» регіонального оперативного штабу для боротьби з аграрним рейдерством в Одеській області:

            - Головне управління Національної поліції в Одеській області:

             (048) 779 40 61, 779 46 91 або 102 (цілодобово)

            - Головне територіальне управління юстиції в Одеській області:

             (048) 705-18-21 (пн-чт з 09.00-18.00, пт з 09.00-16.45, обід з 13.00 по 13.45)

SAM 0385

SAM 0389

SAM 0392

SAM 0395

SAM 0397

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net