Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

SDC11260

Про проведення медичної реформи, про обрання сімейного лікаря та як укласти з ним декларацію – про все це йшлося під час право просвітнього заходу,  який провели для відвідувачів Подільської міської бібліотеки (вул. Залізничників, 125) працівники Подільського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги. На зустрічі, яка відбулася 28 березня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!», зібралося чимало жителів мікрорайону залізничників.

            На початку заходу директор Подільського місцевого центру з надання БВПД Сергій Мерзляков ознайомив присутніх з розвитком та досягненнями системи безоплатної вторинної правової допомоги. Наголосив, що питання рівного доступу людей до правосуддя є одним із пріоритетів системи. Для розширення точок доступу до БВПД працівники центру/бюро організовують та забезпечують функціонування дистанційних та мобільних пунктів, під час роботи яких більше громадян, особливо жителі віддалених сіл, отримують безоплатну правову допомогу.

            Сергій Мерзляков інформував присутніх щодо проведення реформ в медицині. Він повідомив, що у 2018 роціперші зміни торкнуться первинної медичної допомоги. Вже з2квітня 2018 року стартує кампанія з підписання деклараціїз лікарем первинки — сімейним лікарем, терапевтом, педіатром. Для більшої зручності присутні отримали інформаційні листівки з покроковою інструкцією щодо укладання декларації. Директор центру звернув увагу, що пацієнт може обрати будь-якого лікаря в будь-якій лікарні, незалежно від прописки. До того ж, якщо пацієнта не задовольняє робота лікаря, він  має право його змінити шляхом підписання декларації з новим лікарем. Попередня декларація автоматично анулюється.

            Сергій Мерзляков зауважив, що Міністерство охорони здоров'я затвердилоПорядок надання первинної медичної допомоги, який визначає список послуг ПМД, вартість яких компенсовуватиме держава через Національну Службу Здоров’я України. Згідно ньогогарантовано пакет безкоштовних послугсімейного лікаря, до яких входить:

- діагностика та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєння, патологічних та фізіологічних (під час вагітності) станів;

- супровід пацієнтів із хронічними захворюваннями;

- надання невідкладної допомоги;

- профілактика: вакцинація, огляди та дослідження пацієнтів з груп ризику;

- консультації.

            Сімейний лікар також може спостерігати за неускладненою вагітністю та здоровою дитиною, відповідно до вікових особливостей та потреб.

            У пакеті первинної медичної допомогипацієнти безкоштовно можуть отримати:

- гематологічні дослідження;

- загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою;

- біохімічні й імунохімічні дослідження сироватки крові;

- визначення рівня глюкози крові;

- виміряти рівень загального холестерину;

- аналізи сечі;

- іструментальні методи дослідження;

- електрокардіограма (ЕКГ) у стані спокою;

- мікроскопія мокроти;

- швидкі тести на ВІЛ, вірусний гепатит, сифіліс.

            Сімейний лікар виписує рецепти, за якими можна отримати препарати за програмою відшкодування вартості ліків.

            Реформування вторинної і третинної ланки медичної допомоги - спеціалізованої та високоспеціалізованої медицинивідбудеться протягом 2019-2020 років.  Міністерством охорони здоров'ябудуть введені тарифи на їх послуги.

            Начальник відділу правопросвітництва Наталія Заблоцька розповіла присутнім, чи будуть лікарі виїжджати на виклики до пацієнта, хто прийматиме пацієнтів, якщо лікар у відпустці та як буде розвиватися  медицина на селі.

            В продовження зустріч проходила в форматізапитань та відповідей.

            По закінчення заходу присутні виразили вдячність директору Подільського МЦ НБВПД за надані консультації та роз'яснення. Особливу шану працівникам центру  висловила пенсіонерка, яка двічі зверталась за правовою допомогою до Подільського місцевого центру та отримала кваліфіковану допомогу.

            За правовими консультаціями та роз'ясненнями можна звернутися до Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 194-а.

            Телефон: (04862) 3-07-34, (04862) 3-06-56.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

SDC11267

 

SDC11277

 

SDC11282

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net