Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

 

                          


 

 

Доступ до публічної інформації органів місцевого самоврядування – розпорядників інформації міста Подільськ

Шановні відвідувачі та користувачі!

Веб-система доступу до публічної інформації органів місцевого самоврядування – розпорядників інформації міста Подільськ (далі веб-система) є інформаційною базою, а також одним з видів системи обліку, що містить інформацію про документи, самі документи, що знаходяться в органах місцевого самоврядування міста Подільськ.

Веб-система створена відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації», вимог Указу Президента України  від 05.05.2011 р. №547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» для здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні органів місцевого самоврядування міста Подільськ.

Веб-система складається із слідуючих розділів:

1. Про веб-систему. Розділ роз’яснює порядок користування веб-системою.

2. Розпорядники. Розділ представляє розпорядників інформації – органи місцевого самоврядування міста Подільськ.

3. Інформаційна база. Розділ розміщує всі види інформацій, типи документів, самі документи, розпорядниками яких є органи місцевого самоврядування міста. Кожна інформація, документ в інформаційній базі формується відповідним розпорядником за категорією, яка відповідає виду інформації чи документа, а саме:

рішення міської ради;

рішення виконкому;

розпорядження міського голови;

проекти рішень міської ради;

проекти рішень виконкому;

проекти розпоряджень міського голови;

протоколи;

порядки денні;

плани;

правила;

послуги;

положення;

звіти;

інформації.

По кожній з наведених категорій інформації (документи) обліковуються у відповідній таблиці, яка складається з трьох колонок:

перша колонка містить вид, назву документа, дату створення (надходження) документа, номер документа (якщо номер є), відповідні роз’яснення якщо інформація віднесена до інформації з обмеженим доступом, галузь, тип, форму та місце зберігання документа чи інформації;

друга колонка містить дату надходження інформації, документа до веб-системи (дату оприлюднення);

третя колонка містить джерело інформації (автор, відповідний підрозділ) – розпорядник інформації.

Кожна з колонок для зручності пошуку інформації дозволяє проводити сортування інформації:

перша колонка – за алфавітом;

друга – за датою по мірі зростання чи навпаки;

третя колонка – за алфавітом.

Розпорядники інформації поновлюють інформаційну базу веб-системи інформаціями та (або) документами, розпорядниками яких вони є невідкладно, але не пізніше п’яти робочих днів.

Якщо в інформаційній базі неможливо знайти необхідну інформацію, документ, своє право доступу до публічної інформації можна реалізувати шляхом надання інформаційного запиту до відповідного розпорядника. Даний розділ розміщує форму та порядок подання інформаційного запиту до розпорядників інформації.

Відповідає за супроводження веб-системи та оприлюднення в ній інформацій та (або) документів, розпорядником яких є Подільська міська рада, її виконавчий комітет, відділ забезпечення з питань інформаційної політики та зв"язків з громадськістю управління забезпечення діяльності виконкому та міської ради: проспект Шевченка, 2, каб. 10, конт. телефон: 4-04-23