Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Розпорядження Створено: Четвер, 09 січня 2020 Останнє оновлення: Четвер, 09 січня 2020 Опубліковано: Четвер, 09 січня 2020 Автор: Міський голова А.П.Іванов

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про затвердження графіку особистого

прийому громадян у виконавчих органах

Подільської міської ради на 2020 рік

 

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.      Затвердити графік особистого прийому громадян у виконавчих органах Подільської міської ради на 2020 рік (додається).

2.      Відділу діловодства та контролю управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради (Назаренко Н.В.) привести вивіски графіків особистого прийому у виконавчому комітеті Подільської міської ради у відповідність з даним розпорядженням.

3.      Посадовим особам виконавчого комітету, начальникам структурних підрозділів Подільської міської ради суворо додержувати відведені дні та години для особистого прийому громадян.

4.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради ЧУПРИНУ О.В.

Міський голова                                                                                     А.П.ІВАНОВ

 

08.01.2020 р.

   № 1.

ПЕРЕГЛЯНУТИ  ГРАФІК

Перегляди: 287