У К Р А Ї Н А
КОТОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
Про затвердження персонального
складу міської молодіжної ради
(молодіжного парламенту)
скликання 2014-2016 рр.
Розглянувши клопотання начальника управління у справах сім’ї та молоді Котовської міської ради Бондара І.В. про затвердження персонального складу міської молодіжної ради (молодіжного парламенту) скликання 2014-2016 рр., відповідно до рішення виконкому міської ради від 30.08.2007 р. № 272 «Про створення міської молодіжної ради (молодіжний парламент)», керуючись п.п 19 п. 4. ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в України»:
1. Затвердити персональний склад міської молодіжної ради (молодіжного парламенту) скликання 2014-2016 рр.(додається).
2. Управлінню у справах сім’ї та молоді міської ради (Бондар І.В.), міському центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді (Бондаренко П.В.) надати організаційно – методичну та матеріально-технічну допомогу міській молодіжній раді (молодіжному парламенту) скликання 2014-2016 рр. у проведенні 1-ї сесії.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гояна В.І.
Міський голова А.П.ІВАНОВ
14.01.2014 р.
№ 6.
Додаток
до розпорядження міського голови
від 14.01.2014 р. № 6.
Персональний склад
міської молодіжної ради (молодіжного парламенту)
скликання 2014-2016 років
№ п/п |
П.І.Б. члена молодіжної ради (молодіжного парламенту) |
Дата народження |
Місце роботи, служби, навчання, посада |
Палата учнівського самоврядування |
|||
1. |
Бурделя Поліна Юріївна |
08.05.1998 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 м. Котовська, учениця 10 класу |
2. |
Камінська Єлизавета Валентинівна |
28.09.1997 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 м. Котовська, учениця 10 класу |
3. |
Бажукова Тетяна Віталіївна |
05.06.1997 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 м. Котовська, учениця 11 класу |
4. |
Балик Яна Олегівна |
31.07.1997 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 м. Котовська, учениця 11 класу |
5. |
Лукяненко Вікторія Олегівна |
31.07.1997 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 м. Котовська, учениця 11 класу |
6. |
Гричук Ольга Андріївна |
22.08.1997 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 м. Котовська, учениця 10 класу |
7. |
Пуга Наталія Валеріївна |
12.07.1998 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 м. Котовська, учениця 10 класу |
8. |
Скуділова Анна Миколаївна |
22.07.1998 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 м. Котовська, учениця 10 класу |
9. |
Попіль Антоніна Анатоліївна |
08.07.1998 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 м. Котовська, учениця 10 класу |
10. |
Аксеітов Ярослав Муратович |
03.07.1998 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 м. Котовська, учень 9 класу |
11. |
Гліган Ігор Миколайович |
15.02.1999 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 м. Котовська, учень 9 класу |
12. |
Гончарук Ірина Анатоліївна |
22.06.1998 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 м. Котовська, учениця 10 класу |
13. |
Дубовик Олена Вікторівна |
20.12.1998 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 м. Котовська, учениця 10 класу |
14. |
Дяченко Іван Володимирович |
25.07.1999 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 м. Котовська, учень 9 класу |
15. |
Нікуліца Катерина Віталіївна |
16.08.1998 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 м. Котовська, учениця 10 класу |
16. |
Басько Андрій Сергійович |
06.04.1999 |
Котовська гімназія, учень 9 класу |
17. |
Мокрянська Ольга Павлівна |
29.07.1998 |
Котовська гімназія, учениця 9 класу |
18. |
Стащенко Владислав Олегович |
20.11.1998 |
Котовська гімназія, учень 9 класу |
19. |
Назаров Вадим Сергійович |
16.01.2000 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9 м.Котовська, учень 9 класу |
20. |
Гоцуляк Богдан Валентинович |
21.07.1999 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9 м.Котовська, учень 9 класу |
21. |
Тімуш Олег Андрійович |
10.07.1999 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9 м.Котовська, учень 9 класу |
22. |
Юрова Олександра Іванівна |
22.05.1999 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9 м.Котовська, учень 9 класу |
№ п/п |
П.І.Б. члена молодіжної ради (молодіжного парламенту) |
Дата народження |
Місце роботи, служби, навчання, посада |
Палата учнівського самоврядування |
|||
1. |
Бурделя Поліна Юріївна |
08.05.1998 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 м. Котовська, учениця 10 класу |
2. |
Камінська Єлизавета Валентинівна |
28.09.1997 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 м. Котовська, учениця 10 класу |
3. |
Бажукова Тетяна Віталіївна |
05.06.1997 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 м. Котовська, учениця 11 класу |
4. |
Балик Яна Олегівна |
31.07.1997 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 м. Котовська, учениця 11 класу |
5. |
Лукяненко Вікторія Олегівна |
31.07.1997 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 м. Котовська, учениця 11 класу |
6. |
Гричук Ольга Андріївна |
22.08.1997 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 м. Котовська, учениця 10 класу |
7. |
Пуга Наталія Валеріївна |
12.07.1998 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 м. Котовська, учениця 10 класу |
8. |
Скуділова Анна Миколаївна |
22.07.1998 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 м. Котовська, учениця 10 класу |
9. |
Попіль Антоніна Анатоліївна |
08.07.1998 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 м. Котовська, учениця 10 класу |
10. |
Аксеітов Ярослав Муратович |
03.07.1998 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 м. Котовська, учень 9 класу |
11. |
Гліган Ігор Миколайович |
15.02.1999 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 м. Котовська, учень 9 класу |
12. |
Гончарук Ірина Анатоліївна |
22.06.1998 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 м. Котовська, учениця 10 класу |
13. |
Дубовик Олена Вікторівна |
20.12.1998 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 м. Котовська, учениця 10 класу |
14. |
Дяченко Іван Володимирович |
25.07.1999 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 м. Котовська, учень 9 класу |
15. |
Нікуліца Катерина Віталіївна |
16.08.1998 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 м. Котовська, учениця 10 класу |
16. |
Басько Андрій Сергійович |
06.04.1999 |
Котовська гімназія, учень 9 класу |
17. |
Мокрянська Ольга Павлівна |
29.07.1998 |
Котовська гімназія, учениця 9 класу |
18. |
Стащенко Владислав Олегович |
20.11.1998 |
Котовська гімназія, учень 9 класу |
19. |
Назаров Вадим Сергійович |
16.01.2000 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9 м.Котовська, учень 9 класу |
20. |
Гоцуляк Богдан Валентинович |
21.07.1999 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9 м.Котовська, учень 9 класу |
21. |
Тімуш Олег Андрійович |
10.07.1999 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9 м.Котовська, учень 9 класу |
22. |
Юрова Олександра Іванівна |
22.05.1999 |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9 м.Котовська, учень 9 класу |
Палата представників |
|||
1. |
Баранюк Ірина Миколаївна |
02.06.1984 |
Відділкова ст. Котовськ, сестра медична ФТВ |
2. |
Цобенко Вікторія Володимирівна |
12.11.1987 |
Міський соціальний гуртожиток, соціальний педагог |
3. |
Дисюк Наталія Валеріївна |
01.05.1979 |
ДНЗ № 13 вихователь |
4. |
Аксенюк Альона Володимирівна |
20.01.1987 |
Гол. Спец. відділу кадрового забезпечення та організаційно-інформаційної роботи управління Пенсійного Фонду України в м.Котовську та Котовському р-ні |
5. |
Фрунзе Ігор Андрійович |
01.04.1991 |
ЗОШ № 8 вчитель історії та правознавства |
6. |
Крилова Яна Федорівна |
02.04.1981 |
ООО «Котовський хлібозавод», комерційний директор |
7. |
Накул Андрій Іванович |
04.05.1982 |
Котовське управління експлуатації газового господарства, слюсар |
8. |
Шендрик Євгеній Олександрович |
21.05.1974 |
Голова клубу, спортклуб «Спарта» |
9. |
Конюхов В’ячеслав Валерійович |
05.05.1974 |
Голова клубу, спортклуб «Акорд» |
10. |
Реньгач Аліна Василівна |
29.01.1990 |
Котовська міська лікарня, медична сестра |
11. |
Бондар Юрій Віталійович |
14.05.1984 |
Котовський професійний ліцей, викладач історії |
12. |
Васил’єва Ганна Іванівна |
15.12.1995 |
Котовський професійний ліцей, студентка |
13. |
Зелений Максим Ігорович |
22.06.1996 |
Котовський професійний ліцей, студент |
14. |
Афанасьєв Ігор Володимирович |
23.08.1994 |
Котовський професійний ліцей, студент |
15. |
Гортопан Володимир Григорович |
21.08.1995 |
Котовський професійний ліцей, студент |
17. |
Крівошея Юрій Миколайович |
18.07.1996 |
Котовський професійний ліцей, студент |
18. |
Дементєєв Денис Юрійович |
29.05.1992 |
Лінійний відділ на ст. Котовськ |
19. |
Заболенна Олеся Федорівна |
25.09.1984 |
Приватний підприємець |
20. |
Білий Євген Миколайович |
04.09.1981 |
Котовський міськрайонний центр зайнятості, головний спеціаліст відділу ВСІАС |
21. |
Васильєва Марія Артурівна |
16.07.1997 |
КММГО «Молодь за майбутнє», секретар |
22. |
Майданник Марина Олегівна |
26.041990 |
студентка університету «Україна», |
23. |
Ясницька Ольга Володимирівна |
30.10.1998 |
КММГО «Молодь за майбутнє», секретар |
Керуюча справами К.П.МАМАЛИГА
Перегляди: 1351