Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Розпорядження міського голови Створено: Понеділок, 03 квітня 2017 Останнє оновлення: Понеділок, 03 квітня 2017 Опубліковано: Понеділок, 03 квітня 2017 Автор: Міський голова А.П.Іванов

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про проведення місячника благоустрою

на території міста Подільськ

       На виконання Указу Президента України від 6 серпня 1998 року №855/98 «Про День довкілля», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010р. №777-р  «Деякі питання проведення щорічної акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою територій населених пунктів» і вимог «Програми благоустрою, ремонту і утримання об'єктів комунальної власності, упорядкування та санітарного оздоровлення територій міста Подільськ на 2017 рік», затвердженої рішенням Подільської міської ради від   та з метою забезпечення належного утримання територій, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування і створення сприятливих умов, для життєдіяльності мешканців та гостей міста після зимового періоду та танення снігу, керуючись ст.42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити та затвердити склад комісії по організації  та проведенню місячника благоустрою на території міста Подільськ (Додаток №1) .

2. Організувати та провести з 24 березня 2017 року  по 24 квітня 2017  поточного року місячник   благоустрою на території міста Подільськ (Додаток №2) .

3. Провести 08 квітня 2017 року в рамках місячника благоустрою загальноміську  Толоку та 15 квітня 2017 року  - «День довкілля» згідно запланованих заходів (Додаток №3).

4. Управлінню комунального господарства та будівництва міської ради (Пахотний О.А.):

- довести через ЗМІ звернення до трудових колективів та населення щодо участі у проведенні місячника благоустрою та " Дня Довкілля" та Толоки ;

- координувати роботу комунальних та житлово-комунальних підприємств міста під час проведення місячника благоустрою , «Дня довкілля» та Толоки.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради КОРЧОВОГО А.В.

Міський голова                                                                                                                 А.П. ІВАНОВ

23.03.2017 р.

№ 56.

ПЕРЕГЛЯНУТИ  ДОДАТКИ

Перегляди: 276