Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Розпорядження міського голови Створено: Середа, 21 березня 2018 Останнє оновлення: Середа, 21 березня 2018 Опубліковано: Середа, 21 березня 2018 Автор: Т.в.о. міського голови О.В. МУЗИЧУК

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Про проведення місячника благоустрою

на території міста Подільськ

 

На виконання Указу Президента України від 6 серпня 1998 року №855/98 «Про День довкілля», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010р. № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою територій населених пунктів», рішення Подільської міської ради № 438-VII від 28.02.2018 р. "Про затвердження «Програми благоустрою, ремонту та утримання об’єктів комунальної власності, упорядкування та санітарного оздоровлення територій м. Подільська на 2018 рік» та з метою забезпечення належного утримання територій, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування і створення сприятливих умов для життєдіяльності мешканців та гостей міста, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити та затвердити склад комісії по організації та проведенню місячника благоустрою, загальноміської Толоки та Дня довкілля на території міста Подільськ (додається).

2. Організувати та провести з 01 квітня по 01 травня 2018 року місячник   благоустрою на території міста Подільськ (додаток №1).

3. В рамках місячника благоустрою провести 21 квітня 2018 року загальноміську  Толоку та 28 квітня 2018 року «День довкілля» згідно запланованих заходів (додаток №2).

4. Управлінню комунального господарства та будівництва міської ради              (Плахотний О.А.) координувати роботу комунальних та житлових підприємств міста під час проведення місячника благоустрою, загальноміської Толоки та Дня довкілля.

5. Управлінню забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради (Чуприна О.В.) довести дане розпорядження через ЗМІ до трудових колективів та населення міста.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради КОРЧОВОГО А.В.

 

Тимчасово виконуюча обов'язки

міського голови                                                                                    О.В. МУЗИЧУК

21.03.2018 р.

      № 74.

ПЕРЕГЛЯНУТИ  ДОДАТКИ

Перегляди: 214