Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень міської ради Створено: Середа, 11 грудня 2019 Останнє оновлення: Середа, 11 грудня 2019 Опубліковано: Середа, 11 грудня 2019 Автор: Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я (Шульженко І.В.)

                                                                                                          УКРАЇНА                                                   Проект

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про внесення змін до рішення міської ради від 30.10.2019 року № 765-VII «Про затвердження

 

Програми компенсації пільгових перевезень автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування у м. Подільську на 2019 рік (у новій редакції)»

З метою організації пільгового проїзду окремих категорій громадян на міських маршрутах загального користування автомобільним транспортом, відповідно до ст. 29, 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», ст. 91 Бюджетного Кодексу України, п. 22 ч. І ст. 26, ч. 9 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в Програму компенсації пільгових перевезень автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування у м. Подільську виклавши додаток 1, 2 у новій редакції (додається).

2. Фінансовому управлінню Подільської міської ради (Музичук О.В.) забезпечити видатки на реалізацію Програми в межах можливостей бюджету.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Подільської міської ради з соціальних питань, охорони здоров'я та освіти (Якубовська Н.С.), на постійну комісію з питань бюджету (Сухіна О.М.).

 

Вик. Шульженко І.В.

тел. 3-05-50                                                                  

р/р Музичук О.В.

     Агєєва Т.С.

     Якубовська Н.С.

     Сухіна О.М.

     Кушнір Н.В.

     Омельчук А.М.

ПЕРЕГЛЯНУТИ  ДОДАТКИ

Перегляди: 109