Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень міської ради Створено: Четвер, 05 березня 2020 Останнє оновлення: Вівторок, 10 березня 2020 Опубліковано: Четвер, 05 березня 2020 Автор: Начальник управління освіти, сім'ї та молодіжної політики Н.В. Добрянська

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про ліквідацію вечірньої загальноосвітньої

школи ІІ-ІІІ ступенів м.Подільська

Одеської області

 

З метою створення належних умов для здобуття якісної освіти, економічної ефективності функціонування навчальних закладів та упорядкування мережі загальноосвітніх навчальних закладів міста, керуючись статтею 59 Господарського кодексу України, статтею 104 Цивільного кодексу України, статтею 11 Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до п.30 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити діяльність шляхом ліквідації юридичної особи – вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів м.Подільська Одеської області з 01.09.2020р. (Код ЄДРПОУ 24772865), місцезнаходження: Одеська область, м.Подільськ, бульвар Бірзульський, 14.

2. Розпочати ліквідацію та проведення необхідних ліквідаційних процедур відповідно до чинного законодавства з 01 липня 2020 року після завершення   навчального року 2019-2020 р.

3. Визначити загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №4 м.Подільська Одеської області правонаступником вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів м.Подільська Одеської області з передачею всього майна, прав та обов’язків.

4. Створити ліквідаційну комісію з припинення діяльності у складі згідно з додатком (далі– ліквідаційна комісія).

5. Місце знаходження роботи ліквідаційної комісії: Одеська область, м.Подільськ, бульвар Бірзульський, 14.

6. Ліквідаційній комісії:

6.1. В установленому порядку протягом трьох робочих днів з дати прийняття цього рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про ліквідацію юридичної особи та подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідних записів.

6.2. Забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов'язаних з ліквідацією юридичної особи, відповідно до вимог законодавства.

7. Установити, що вимоги кредиторів приймаються в строк не менше двох місяців з дати внесення рішення про припинення діяльності юридичної особи - «Вечірня загальноосвітня школа ІІ –ІІІ ступенів м.Подільська Одеської області» шляхом ліквідації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

8. Начальнику управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради Добрянській Н.В. забезпечити проведення ліквідації вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів м.Подільська Одеської області відповідно до норм чинного законодавства України.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Подільської міської ради з соціальних питань, охорони здоров'я та освіти (Якубовська Н.С.).

Міський голова                                                                                       А.П. ІВАНОВ

Вик.Добрянська Н.В.                    

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ  ДОДАТКИ

Перегляди: 88