Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень міської ради Створено: Четвер, 05 березня 2020 Останнє оновлення: Четвер, 05 березня 2020 Опубліковано: Четвер, 05 березня 2020 Автор: Начальник управління економічного розвитку А.М. Омельчук

проект

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про виконання Програми соціально-

економічного розвитку м. Подільська

на 2019 рік та затвердження Програми

соціально-економічного розвитку

м. Подільська на 2020 рік

 

Заслухавши та обговоривши доповідь начальника управління економічного розвитку Подільської міської ради Омельчук А.М. Подільська міська рада відмічає, що протягом 2019 року робота виконавчого комітету Подільської міської ради, підприємств, установ, організацій та підприємців міста була спрямована на удосконалення механізмів управління міськими ресурсами, розвиток житлово-комунального господарства, модернізацію інженерної і соціальної інфраструктури, підвищення енергоефективності, благоустрою міста, а також виконання заходів, спрямованих на покращення якості освіти і медичного обслуговування, рівня соціального захисту подільчан.

Основна мета Програми соціально-економічного розвитку м. Подільська на 2020 рік - створення умов для зростання добробуту населення міста на основі планомірної реалізації стратегічних цілей та пріоритетів розвитку, посилення інвестиційної активності та конкурентоспроможності підприємств, збереження та відтворення трудових ресурсів, забезпечення належного функціонування інженерно-транспортної та комунальної інфраструктури, доступності широкого спектра соціальних послуг, удосконалення механізмів управління розвитком міста на засадах відкритості та прозорості.

З метою забезпечення подальшого економічного і соціального розвитку міста, керуючись п. 22 ст. 26, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Доповідь начальника управління економічного розвитку Подільської міської ради Омельчук А.М. про виконання Програми соціально-економічного розвитку м. Подільська за 2018 рік прийняти до відома.
  2. Затвердити Програму соціально-економічного розвитку м. Подільська на 2020 рік (додається).
  3. Структурним підрозділам виконавчого комітету забезпечити виконання поставлених завдань та основних показників Програми соціально-економічного розвитку м. Подільська на 2020 рік, про хід їх виконання інформувати управління економічного розвитку щопівроку до 20 числа місяця, наступного за звітним періодом.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі (Плахотний О.А.).

   Міський голова                                                                                   А.П.ІВАНОВ

Перегляди: 71