Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Проекти рішень міської ради Створено: Четвер, 18 березня 2021 Останнє оновлення: Четвер, 18 березня 2021 Опубліковано: Четвер, 18 березня 2021 Автор: Директор Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин О.І.Чернега

Проєкт

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про затвердження передавальних актів

управлінь Подільської міської ради

         Відповідно до ст. ст. 104-107 Цивільного кодексу України,Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області «Про створення Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області та реорганізацію управлінь Подільської міської ради» від 23.12.2020р. № 22-І, керуючись ст.25, ст.54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити передавальні акти Управління архітектури, містобудування та земельних відносин Подільської міської ради, Управління комунального господарства та будівництва Подільської міської ради (додаються).

 

2. Голові комісії з реорганізації Управління архітектури, містобудування та земельних відносин Подільської міської ради та Управління комунального господарства та будівництва Подільської міської ради подати передавальні акти державному реєстратору для проведення державної реєстрації припинення юридичних осіб в порядку, визначеному чинним законодавством України.

3. Визнати Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області правонаступником Управління архітектури, містобудування та земельних відносин Подільської міської ради та Управління комунального господарства та будівництва Подільської міської ради.

4. Внести зміни до положення Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеськоїобласті, та затвердити його в новій редакції (додається).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин (Кашульський В.П.)

Проєкт рішення підготувала:

Чернега О.І.

р/р

Корчовий А.В.

Чернега О.І.

Голуб О.М.

Чуприна О.В.

Жабська Н.О.

Іванюк Є.С.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОЛОЖЕННЯ

 

Перегляди: 316