Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Проекти рішень міської ради Створено: Четвер, 25 березня 2021 Останнє оновлення: П'ятниця, 09 квітня 2021 Опубліковано: Четвер, 25 березня 2021 Автор: Директору Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Перепелиця А.А.

Проект                  

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до

рішення Подільської міської ради

Подільського району Одеської області

від 23 грудня 2020 року № 17-І

«Про затвердження міської цільової програми

«Доступна медицина на 2021-2022 роки»»

 

   З метою дотримання законодавства та реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я, врегулювання питання безоплатного та пільгового забезпечення медичними послугами мешканців громади, на підставі клопотання директора Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров`я Подільської міської ради Подільського району Одеської області про внесення змін до міської цільової програми «Доступна медицина на 2021-2022 роки», керуючись п. 22 ч. 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

1. Внести до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 23 грудня 2020 року № 17-І «Про затвердження міської цільової програми «Доступна медицина на 2021-2022 роки» зміни в додатки 1, 2, 3 та викласти у новій редакції (додається).

     2. Фінансовому управлінню Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Музичук О.В.) здійснювати фінансування заходів, визначених Програмою, відповідно до цього рішення.

   3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Подільської міської ради Подільського району Одеської області з соціальних питань, охорони здоров'я та освіти (Тепла М.О.), на постійну комісію з питань бюджету (Волошина Г.І.)

    

Вик. Перепелиця А.А.

Тел.30555

р/р Музичук О.В.

       Задорожна Л.І.

       Перепелиця А.А.

       Тепла М.О.

       Волошина Г.І.

       Жуковський О.В.

      Мемей Л.О.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОДАТКИ

 

Перегляди: 274