Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Проекти рішень міської ради Створено: П'ятниця, 02 квітня 2021 Останнє оновлення: П'ятниця, 02 квітня 2021 Опубліковано: П'ятниця, 02 квітня 2021 Автор: Начальник управління у справах спорту та молодіжної політики Конюхов В.В.

проект

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін до

«Програми розвитку футболу

у м. Подільськ на 2021-2024 роки»

            

   З метою залучення громадян Подільської міської територіальної громади до занять фізичною культурою та спортом, створення умов для розвитку аматорського футболу серед широких верств населення, розвитку здібностей обдарованих дітей та учнівської молоді в дитячо-юнацькому резервному спорті, популяризації здорового способу життя та рухової активності, відповідно до Закону України «Про фізичну культуру та спорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 04.11.2020р №1089 «Про затвердження Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 р.», Указу Президента України від 21.07.2008 року № 640/2008 (із змінами, внесеними згідно з Указом Президента №503/2014 від 06.06.2014) « Про пріоритет розвитку фізичної культури та спорту в України» та керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» Подільська міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА :

1.      Внести зміни до «Програми розвитку футболу у м. Подільськ на 2021-2024 роки», затвердженної рішенням Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 23.12.2020 № 20-І «Про затвердження звіту про виконання «Програми розвитку футболу у м. Подільськ на 2017-2020 роки» та затвердження «Програми розвитку футболу у м. Подільськ на 2021-2024 роки», та затвердити її у новий редакції (додається).

2.      Управлінню спорту та молодіжної політики Подільської міської ради Подільського

району Одеської області (Конюхов В.В.), Федерація футболу м. Подільськ Одеської області     (Сергенчук Д.М. ), установам та організаціям, громадським об’єднанням -забезпечити реалізацію заходів програми.

3.      Фінансовому управлінню Подільської міської ради   Подільського району Одеської області  (Музичук О.В.) здійснювати фінансування програми виходячи з фінансової можливості місцевого бюджету.

4.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти (Тепла М.О.).

Вик. Конюхов В.В.

Тел. 0669208000

Р/р:

                                                                                                                                  Музичук О.В.

                                                                                                                                    Задорожна Л.І.

                                                                                                                                   Конюхов В.В.

                                                                                                                                     Сергенчук Д.М.

                                                                                                                                           Тепла М.О.

ПЕРЕГЛЯНУТИ  ДОДАТОК

Перегляди: 284