Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Проекти рішень міської ради Створено: Вівторок, 18 травня 2021 Останнє оновлення: Вівторок, 18 травня 2021 Опубліковано: Вівторок, 18 травня 2021 Автор: Директору Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Перепелиця А.А.

проект                                                                                                                                                                                    

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін до Положення

Комунального закладу Центр надання

соціальних послуг «Родина» та затвердження

його в новій редакції

З метою забезпечення надання якісних соціальних послуг на території Подільської міської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 року №2671-VIII, вимог постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 року №1417, керуючись п.30 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Положення Комунального закладу Центр надання соціальних послуг «Родина» та затвердити його в новій редакції (в розробці).

2. Затвердити Перелік соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами Комунального закладу Центр надання соціальних послуг «Родина» (в розробці).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти (Тепла М.О.)

Вик.Перепелиця А.А.

3-05-55

р/р Тепла М.О.

       Задорожна Л.І.

       Перепелиця А.А.

       Войцехівська Н.М.

Перегляди: 253