Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Проекти рішень міської ради Створено: Четвер, 10 червня 2021 Останнє оновлення: Вівторок, 29 червня 2021 Опубліковано: Четвер, 10 червня 2021 Автор: Селіфанова І.П.

Проект

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про перейменування вулиць,

провулків села Липецького

         З метою приведення назв вулиць, провулків до вимог чинного законодавства, відповідно до ст. 140, 146 Конституції України, пункту 6 статті 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», з урахуванням рішення Липецької сільської ради Котовського району Одеської області від 14.09.2015 №499-VI«О переименовании насельонного пункта Куйбышевское и улиц села Липецкое», з метою врегулювання питань державної реєстрації прав на нерухоме майно, керуючисьст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати та привести назви вулиць, провулків села Липецького Подільського району Одеської області у відповідність до українського правопису, згідно додатку.

2. Повернення історичних назв, приведення назв у відповідність до українського правопису та перейменування вищезазначених вулиць, провулків провести без зміни поштових номерів житлових будинків, установ та споруд.

3. Дане рішення вступає в силу з моменту його публікації в засобах масової інформації та  на офіційному сайті міської ради.

         4. Виконавчому комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області провести роботу щодо внесення змін та включення нових назв вулиць, провулків, села Липецького до Словників державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності та правопорядку Драгомарецький В.Л.

    

          

Проект підг.

Селіфанова І.П.

Додаток

до рішення Подільської міської ради

Подільського району Одеської області

від ____________ №____________      

Перелік вулиць села Липецького

 

 

з/п

Назва вулиці*

Назва відповідно до рішення Липецької сільської ради Котовського району Одеської області від 14.09.2015 №499-VI «О переименовании насельонного пункта Куйбышевское и улиц села Липецкое»

Рішення міської ради від   ________2021 року

1

2

3

4

1

Леніна

Центральная

Центральна

2

Більшевицька

Лесная

Лісова

3

Іл’яшенко

Балтская

Балтська

4

Котовського

Преображенская

Преображенська

5

Островського

Михайловская

Михайлівська

6

Московська

Вишнёвая

Вишнева

7

Комсомольська

Львовская

Львівська

8

Чапаєва

Заозёрная

Заозерна

9

Теришкової

Исадченко В.А.

В. Ісадченко

 

Перелік провулків села Липецького

 

з/п

 

Назва провулка*

Назва відповідно до рішення Липецької сільської ради Котовського району Одеської області від 14.09.2015 №499-VI «О переименовании насельонного пункта Куйбышевское и улиц села Липецкое»

Рішення міської ради від   ________2021 року

1

2

3

4

1

Ткаченко

Водопроводный

Водопровідний

*назви які містяться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Перегляди: 473