Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Проекти рішень міської ради Створено: П'ятниця, 18 червня 2021 Останнє оновлення: Вівторок, 13 липня 2021 Опубліковано: П'ятниця, 18 червня 2021 Автор: Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Корчовий А.В.

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                                     Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про надання згоди на вчинення значного

Господарського зобов’язання

КВЕП «Подільськтеплокомуненерго»

 

Розглянувши клопотання директора КВЕП «Подільськтеплокомуненерго»,щодо пропозиції групи «Нафтогаз» про укладання трирічного договору постачання природного газу, який був розроблений для виробників теплової енергії по проханню Міністерства розвитку громад та територій України, та надання згоди на вчинення значного господарського зобов’язання, а саме укладання договору постачання природного газу з товариством з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», відповідно до вимог ст. 78 та ст.73-2 Господарського Кодексу України, керуючись ст.25,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Подільська міська рада Подільського району Одеської області:

      

В И Р І Ш И ЛА:

1. Надати згоду комунальному підприємству КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» на вчинення значного господарського зобов’язання, а саме укладання договору постачання природного газу з товариством з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин ( Кашульський В.П.)

            

                  

Проект підготовлено:

Корчовий А.В., Перлей М.В.

Перегляди: 311