Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень міської ради Створено: Середа, 04 жовтня 2017 Останнє оновлення: Середа, 04 жовтня 2017 Опубліковано: Середа, 04 жовтня 2017 Автор: Начальник управління соціального захисту начелення І.К. Коломейчук

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про внесення змін  в Положення

про Управління соціального захисту населення

Подільської міської ради

 

            Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та керуючись п.4 ст.54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.      Внести зміни в Положення про Управління соціального захисту населення Подільської міської ради та затвердити його в новій редакції (додається).

2.      Визнати таким, що втратив чинність п. 2 рішення Подільської міської ради від 31.08.2016 р. №165-VII  «Про визначення відділів та управлінь виконавчого комітету Подільської міської ради такими що мають самостійний баланс та відокремлений кошторис» в частині затвердження Положення про Управління соціального захисту населення Подільської міської ради.

3.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Подільської міської ради з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти (Якубовська Н.С.)

 

Міський голова                                                                                  А.П. Іванов

Перегляди: 204