Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень міської ради Створено: Четвер, 09 листопада 2017 Останнє оновлення: Четвер, 09 листопада 2017 Опубліковано: Четвер, 09 листопада 2017 Автор: Цобенко В.В.

Проект

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження положення про Подільський міський

соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та  дітей

позбавлених батьківського піклування у новій редакції

 

         Розглянувши клопотання т.в.о. директора Подільського міського соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Цобенко В..В.  про внесення змін до положення про Подільський міський соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.2017 року № 741 «Про затвердження типових положень про заклади соціальної підтримки сімей, дітей та молоді», керуючись   п.30 ч.1 ст.26  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Подільська міська рада

         ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до Положення про Подільський міський соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та затвердити його у новій редакції (додається).
  2. Вважати таким що втратило чинність положення про Подільський міський соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування затверджене рішенням Подільської міської ради від 20.07.2016 року № 157-VII «Про перейменування комунальних підприємств, організацій, бюджетних установ та затвердження Статутів в новій редакції».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти (    ).

        

Виконавець: Цобенко В.В.                                                                                                          

 5-57-79                                                                                                                                             

  ПЕРЕГЛЯНУТИ  ДОДАТКИ

Перегляди: 195