Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень міської ради Створено: Четвер, 04 січня 2018 Останнє оновлення: Четвер, 04 січня 2018 Опубліковано: Четвер, 04 січня 2018 Автор: Начальник УКГБ Плахотний О.А.

проект

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про визначення виконавця послуг

з вивезення твердих побутових відходів

на території м. Подільськ

 

      Керуючись ст.  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про відходи», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 року № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 року № 1173 «Питання  надання послуг з вивезення побутових відходів»,  на виконання рішення виконавчого комітету Подільської міської ради "Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення  твердих побутових відходів в м. Подільськ" від 30.11.2017 р. № 295,

Подільська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Протокол №1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на визначення Виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в м. Подільськ від 11 січня 2018р. (додається)

  1. Затвердити Протокол №1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на визначення Виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в м. Подільськ від 11 січня 2018р. (додається)
  2. Визначити комунальну організацію «Благоустрій» виконавцем послуг із вивезення твердих побутових відходів на території  м. Подільськ строком на один рік, про що укласти договір на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Подільськ, затверджений рішенням виконавчого комітету Подільської міської ради "Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення  твердих побутових відходів в м. Подільськ" від 30.11.2017 р. № 295.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин Подільської міської ради (Перепелиця О.П.)

Вик. Плахотний О.А.

ДОДАТОК

Перегляди: 242