У К Р А Ї Н А
ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
Про нагородження Подякамиміського голови
та грошовими призами кращих учнів випускних
класів загальноосвітніх шкіл, випускних відділень
музичної школи, випускних груп професійного ліцею
та медичного училища за підсумками
2018/2019 навчального року
Розглянувши клопотання начальника управління освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради Добрянської Н.В. про нагородження Подяками міського голови та грошовими призами кращих учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, випускних груп професійного ліцею та медичного училища за підсумками 2018/2019 навчального року, на підставі рішень педагогічних рад закладів освіти, керуючись Положенням «Про порядок нагородження кращих учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, випускних груп професійно-технічного училища, медичного училища за підсумками навчального року», затвердженого рішенням виконкому міської ради від 27.02.2003 р. № 58 з внесеними змінами та доповненнями відповідно до рішення виконкому від 29.04.2010 р. № 114, на виконання міської програми підтримки молоді «Молодь Котовська на 2016-2020 рр.», затвердженої рішенням Котовської міської ради від 27.01.2016 р. № 44-VІI, керуючись п.п.2 п.а ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», - виконавчий комітет Подільської міської ради
ВИРІШИВ:
1. За досягнення вагомих успіхів у навчанні та активну участь у громадському житті навчального закладу та міста нагородити подяками міського голови та грошовими призами на загальну суму 30600 гривень 00 копійок слідуючих учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, випускних відділень музичної школи, випускних груп професійного ліцею, медичного училища м. Подільська за підсумками 2018/2019 навчального року:
1.1. ЗОШ І-Ш ст. № 1, 11-й клас:
За І місце - Єрмоленко Вікторію Ігорівну - 600,00 грн.
За ІІ місце - Мандрика Романа Олександровича - 400,00 грн.
За ІІІ місце – Козоріза Костянтина Валентиновича - 300,00 грн.
1.2. ЗОШ І-Ш ст. № 2, 11-й клас:
За І місце - Писаренка Юрія Вячеславовича - 600,00 грн.
За ІІ місце - Шпилєву Ольгу Олегівну - 400,00 грн.
За ІІІ місце - Капобеля Дмитра Андрійовича - 300,00 грн.
1.3. НВК «ЗОШ І-Ш ст. – ліцей»:
11-А клас:
За І місце - Мартинюк Кароліну Євгеніїну - 600,00 грн.
За ІІ місце – Рудомьотову Марію Андріївну - 400,00 грн
За ІІІ місце – Шершун Анастасію Сергіївну - 300,00 грн.
11-Б клас :
За І місце - Алексійчук Катерину Олександрівну - 600,00 грн.
За ІІ місце – Путріна Григорія Валерійовича - 400,00 грн
За ІІІ місце – Зуєву Вікторію Вікторівну - 300,00 грн.
1.4. ЗОШ І-Ш ст. № 4, 9-й клас:
За І місце - Ткаченка Ростислава Сергійовича - 400,00 грн
1.5. ЗОШ І-Ш ст. № 5, 11-й клас:
За І місце - Цибулька Костянтина Олексійовича - 600,00 грн.
За ІІ місце - Грекову Вікторію Геннадіївну - 400,00 грн.
За ІІІ місце – Чебан Анастасію Віталіївну - 300,00 грн.
1.6. ЗОШ І-Ш ст. № 6, 11-й клас
За І місце - Денисюка Владислава Вікторовича - 600,00 грн.
За ІІ місце - Слободяник Ніну Володимирівну - 400,00 грн.
За ІІІ місце – Гонобоблєву Марію Віталіївну - 300,00 грн.
1.7. Подільський НВК «ЗОШ І ст. – гімназія», 11-й клас:
За І місце - Беркар Юлію Валеріївну - 600,00 грн.
За ІІ місце - Шимбарьова Владислава Олександровича - 400,00 грн.
За ІІІ місце – Лисенко Ірину Олександрівну - 300,00 грн.
1.8. ЗОШ І-ІІ ст. № 8, 9-й клас:
За І місце - Скорську Діану Сергіївну - 400,00 грн.
1.9. ЗОШ І-Ш ст. №9:
11- А клас:
За І місце - Шевченко Вікторію Сергіївну - 600,00 грн.
За ІІ місце - Делів Діану Анатоліївну - 400,00 грн.
За ІІІ місце- Кліменко Мілану Олегівну - 300,00 грн.
11-Б клас :
За І місце - Расколу Вікторію Олександрівну - 600,00 грн.
За ІІ місце - Березовську Олену Олександрівну - 400,00 грн.
За ІІІ місце- Тимчишина Олександра Геннадійовича - 300,00 грн.
11-В клас :
За І місце - Нікітюка Максима Вікторовича - 600,00 грн.
За ІІ місце - Бабіну Вікторію Олегівну - 400,00 грн.
За ІІІ місце- Мельничука Андрія Андрійовича - 300,00 грн.
1.10. Професійний ліцей, випускні групи:
За І місце - Орлова Руслана Олеговича - 600,00 грн.
- Брагара Вадима Валерійовича - 600,00 грн.
- Шарапанівського Кирила Руслановича - 600,00 грн.
- Должницьку Ганну Юріївну - 600,00 грн.
- Міхайлуцу Анастасію Олександрівну - 600,00 грн.
- Головатюк Анастасію Юріївну - 600,00 грн.
- Казанджія Олександра Олександровича - 600.00 грн.
За ІІ місце - Прушинського Ігоря Андрійовича - 400,00 грн.
- Макаренка Дмитра Володимировича - 400,00 грн.
- Нікітенка Дмитра Анатолійовича - 400,00 грн.
- Гоцуляк Марину Миколаївну - 400,00 грн.
- Осадчук Марину Сергіївну - 400,00 грн.
- Мельника Аркадія Олександровича - 400,00 грн.
- Цеховича Олександра Васильовича - 400.00 грн.
За ІІІ місце – Обжиляна В’ячеслава Валентиновича - 300,00 грн.
- Рапавого Дмитра Євгеновича - 300,00 грн.
- Харченка Андрія Васильовича - 300,00 грн.
- Саламаху Олександра Олександровича - 300,00 грн.
- Герба Станіслава Віталійовича - 300,00 грн.
- Шорис Юлію Сергіївну - 300,00 грн.
- Чебанова Євгена Михайловича - 300,00 грн.
1.11 Подільська музична школа-школа естетичного виховання
За Iмісце – Шпака Дмитра Олександровича - 400,00 грн.
Ткач Анну Русланівну - 400,00 грн.
Мішанчук Марію Вікторівну - 400,00 грн.
Павлішину Юлію Вікторівну - 400,00 грн.
За IIмісце - Католіченко Тетяну Миколаївну - 300,00 грн.
Малофія Олександра Едуардовича - 300.00 грн.
Чалюка Данила Геннадійовича - 300,00 грн
1.12. Медичне училище, випускні групи:
За І місце - Тімошину Тетяну Олександрівну - 600,00 грн
- Петрухіну Яну Миколаївну - 600,00 грн
- Гурську Ірину Олегівну - 600,00 грн
- Бурденюк Діану Юріївну - 600,00 грн
За ІІ місце - Чабана Івана Мирославовича - 400,00 грн.
- Попову Ольгу Миколаївну - 400,00 грн
- Маковського Вадима Олександровича - 400,00 грн.
- Чабана Євгена Михайловича - 400,00 грн.
За ІІІ місце – Толман Юлію Віталіївну - 300,00 грн
- Мельниченко Анастасію Віталіївну - 300,00 грн.
- Донцову Тетяну Юріївну - 300,00 грн.
- Гафіч Вікторію Василівну - 300,00 грн.
2. Фінансовому управлінню (Музичук О.В.) профінансувати управління освіти, сім’ї, молоді та спорту на виплату грошових призів згідно окремо наданого кошторису в межах коштів, які виділені на реалізацію молодіжних програм та заходів у 2019 році.
3. Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту (Добрянській Н.В.) організувати урочисте нагородження кращих учнів випускних класів, відділень, груп.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Агєєву Т.С.
Вик.Добрянська Н.В.
Тел. 2-45-02
р /р
Агєєва Т.С.,
Добрянська Н.В.
Музичук О.В.,
Гоголь І.В.,
Константинов С.І.
Перегляди: 474