Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: П'ятниця, 10 січня 2020 Останнє оновлення: Вівторок, 28 січня 2020 Опубліковано: П'ятниця, 10 січня 2020 Автор: Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Кушнір Н.В.

Проект

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про роботу з питань попередження насильства в сім’ї

та протидії торгівлі людьми на території

м. Подільська за 2019 р.

 

         Заслухавши доповідь директора Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров‘я Подільської міської ради Кушнір Н.В. про роботу з попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми на території м. Подільська за 2019 рік, виконавчий комітет Подільської міської ради визначає, що Департаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради, Управлінням освіти, сім’ї, та молодіжної політики Подільської міської ради, службою у справах дітей Подільської міської ради, Подільським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради, Подільським ВП ГУНП України в Одеській області була проведена значна робота щодо попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми на території м. Подільська за 2019 рік.

           Реалізація зазначеного напрямку проводилась відповідно до Закону України від 07.12.2017 р. №2229 – VІІІ «Про запобігання та протидію домашньому насильству», Закону України від 20.09.2011 р. №3739-VІ «Про протидію торгівлі людьми» таПостанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року № 658 «Про затвердження порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі». З метою скоординованої роботи щодо попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми на території м.Подільська рішенням виконавчого комітету Подільської міської ради від 29.11.2018 року № 348 була створена міська координаційна рада з питань дітей, сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Питання взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі та визначення відповідальних, підсумки роботи розглядалися на спільних засіданнях міської координаційної ради з питань дітей, сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

         Хід вищезазначеного напрямку постійно висвітлювався в місцевих засобах масової інформації.

         Згідно зі ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Подільської міської ради

В И Р І Ш И В:

          1. Організацію роботи щодо попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми на території м. Подільська за 2019 рік вважати __________________________________.

          2. Структурним підрозділам виконавчого комітету Подільської міської ради - Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради (Кушнір Н.В.), Управлінню освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради (Добрянській Н.В.), службі у справах дітей Подільської міської ради (Єфімовій А.В.), Подільському міському центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді (Коломейчук І.К.), спільно з Подільським ВП ГУНП України в Одеській області (Ноздратенко О.М.), Подільським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги (Мерзляков С.С.), установам та організаціям міста, причетним до організації роботи щодо попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми на території м. Подільська:

        2.1. У 2020 році неухильно виконувати заходи щодо попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми на території м. Подільська відповідно до Закону України від 07.12.2017 року №2229 - VІІІ «Про запобігання та протидію домашньому насильству», Закону України від 20.09.2011 р. №3739-VІ «Про протидію торгівлі людьми» та Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року №658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі»;

       2.2. Вжити заходи щодо урізноманітнення форм проведення інформаційно-просвітницької діяльності з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі; постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення   міста з висвітлення в ЗМІ та розміщення на офіційному веб-порталі міста Подільська.

                   2.3. Структурним підрозділам, до повноважень яких належить здійснення заходів у сфері

                       запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, своєчасно на постійній основі надавати статистичну та аналітичну звітність у встановлені терміни.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Агєєву Т.С.                        

                        

                  

Вик. Кушнір Н.В.,                                                                                                                                        

тел. 3-05-55

                                                                                                         

Р/Р:

Агєєва Т.С.

Мазур М.В.

Кушнір Н.В.

Добрянська Н.В.

Єфімова А.В.

Ноздратенко О.М.

Коломейчук І.К.

Мерзляков С.С.

Перегляди: 256