У К Р А Ї Н А
ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
Про нагородження Подякамиміського голови
та грошовими призами кращих учнів випускних
класів загальноосвітніх шкіл, випускних відділень
Подільської музичної школи - школи естетичного виховання,
випускних груп ДНЗ «Подільський професійний ліцей»
та медичного училища ім. В.О. Жуковського
за підсумками 2019/2020 навчального року
Розглянувши клопотання начальника Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради Добрянської Н.В. про нагородження Подяками міського голови та грошовими призами кращих учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, випускних відділень Подільської музичної школи - школи естетичного виховання, випускних груп ДНЗ «Подільський професійний ліцей» та медичного училища ім. В.О. Жуковського за підсумками 2019/2020 навчального року, на підставі рішень педагогічних рад закладів освіти, керуючись Положенням «Про порядок нагородження кращих учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, випускних груп професійно-технічного училища, медичного училища за підсумками навчального року», затвердженого рішенням виконкому міської ради від 27.02.2003р. №58 з внесеними змінами та доповненнями відповідно до рішення виконкому від 29.04.2010р. №114, на виконання міської програми підтримки молоді «Молодь Котовська на 2016-2020р.р.», затвердженої рішенням Котовської міської ради від 27.01.2016р. №44-VІI, керуючись п.п.2 ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», - виконавчий комітет Подільської міської ради
ВИРІШИВ:
1. За досягнення вагомих успіхів у навчанні та активну участь у громадському житті навчального закладу та міста нагородити Подяками міського голови та грошовими призами на загальну суму 26300 гривень 00 копійок таких учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, випускних відділень музичної школи, випускних груп професійного ліцею, медичного училища м. Подільська за підсумками 2019/2020 навчального року:
1.1. ЗОШ І-Ш ступенів №1 м.Подільська, 11-й клас:
За І місце - Дуду Богдана Романовича - 600,00 грн.
За ІІ місце - Дмитрук Олену Олександрівну - 400,00 грн.
За ІІІ місце – Стогу Юлію Вікторівну - 300,00 грн.
1.2. ЗОШ І-Ш ступенів № 2 м.Подільська , 11-й клас:
За І місце - Гершуна Сергія Ігоровича - 600,00 грн.
За ІІ місце - Кресюн Валерію Юріївну - 400,00 грн.
За ІІІ місце - Мішанчук Марію Вікторівну - 300,00 грн.
1.3. НВК «ЗОШ І-Ш ст. – ліцей» м.Подільська
11-А клас:
За І місце - Стрижка Микиту Сергійовича - 600,00 грн.
За ІІ місце – Накул Наталію Іванівну - 400,00 грн.
За ІІІ місце – Чернієнко Анну Валеріївну - 300,00 грн.
11-Б клас:
За І місце - Ярову Ольгу Олексіївну - 600,00 грн.
За ІІ місце – Кучер Ірину Сергіївну - 400,00 грн.
За ІІІ місце – Карпенка Іллю Сергійовича - 300,00 грн.
1.4. ЗОШ І-Ш ступенів № 4 м.Подільська , 9-й клас:
За І місце - Кульбабу Вікторію Вікторівну - 400,00 грн.
1.5. ЗОШ І-Ш ступенів № 5 м.Подільська
11-А клас:
За І місце - Равніст Катерину Сергіївну - 600,00 грн.
За ІІ місце - Васильєву Валерію Сергіївну - 400,00 грн.
За ІІІ місце – Тупік Анастасію Андріївну - 300,00 грн.
11-Б клас:
За І місце - Бабиніна Єгора Олександровича - 600,00 грн.
За ІІ місце - Стацюка Владислава Петровича - 400,00 грн.
За ІІІ місце – Шмідт Дар’ю Сергіївну - 300,00 грн.
1.6. ЗОШ І-Ш ступенів № 6 м.Подільська, 11-й клас
За І місце - Мунтьян Валерію Олександрівну - 600,00 грн.
За ІІ місце - Калашнікова Владислава Олеговича - 400,00 грн.
За ІІІ місце – Діордія Сергія Ігоровича - 300,00 грн.
1.7. НВК «ЗОШ І ст. – гімназія» м.Подільська:
11-А клас:
За І місце - Брадул Кароліну Сергіївну - 600,00 грн.
За ІІ місце - Турченко Катерину Русланівну - 400,00 грн.
За ІІІ місце – Хворостенко Ольгу Миколаївну - 300,00 грн.
11-Б клас:
За І місце - Мелентьєву Аліну Валентинівну - 600,00 грн.
За ІІ місце - Іванюк Ірину Володимирівну - 400,00 грн.
За ІІІ місце – Вишталюка Микиту Олександровича - 300,00 грн.
1.8. ЗОШ І-ІІ ступенів № 8 м.Подільська, 9-й клас:
За І місце - Євтушенко Олександру Вікторівну - 400,00 грн.
1.9. ЗОШ І-Ш ступенів №9 м.Подільська:
11- А клас:
За І місце - Нігруцу Мирославу Валентинівну - 600,00 грн.
За ІІ місце - Корню Софію Валеріївну - 400,00 грн.
За ІІІ місце - Цигулю Галину Олексіївну - 300,00 грн.
11-Б клас :
За І місце - Гуляк Дарію Сергіївну - 600,00 грн.
За ІІ місце - Фарфурака Артема Олександровича - 400,00 грн.
За ІІІ місце- Гудаль Катерину Сергіївну - 300,00 грн.
1.10. ДНЗ «Подільський професійний ліцей», випускні групи:
За І місце - Кулініч Оксану Сергіївну - 600,00 грн.
$1- Костюк Дар’ю Олегівну - 600,00 грн.
$1- Шкарпіту Станіслава Олександровича - 600,00 грн.
$1- Карпінського Віталія Руслановича - 600,00 грн.
За ІІ місце - Русалович Іванну Сергіївну - 400,00 грн.
- Гузєву Тетяну Вікторівну - 400,00 грн.
- Щербакан Надію Костянтинівну - 400,00 грн.
- Макаренка Олексія Миколайовича - 400,00 грн.
За ІІІ місце - Кучерук Марію Олександрівну - 300,00 грн.
- Єгорову Анастасію Андріївну - 300,00 грн.
- Кравченка В’ячеслава Анатолійовича - 300,00 грн.
- Мусійчука Сергія Сергійовича - 300,00 грн.
1.11 Подільська музична школа - школа естетичного виховання:
За Iмісце – Янкевич Валерію Русланівну - 400,00 грн.
Нуждіну Ларису Дмитрівну - 400,00 грн.
1.12. Медичне училище ім. В.О. Жуковського, випускні групи:
За І місце - Кожухарьову Мар’ю Сергіївну - 600,00 грн.
- Коломієць Альону Сергіївну - 600,00 грн.
- Галітовську Вікторію Костянтинівну - 600,00 грн.
- Табан Анастасію Сергіївну - 600,00 грн.
За ІІ місце - Кучеренко Вікторію Валентинівну - 400,00 грн.
- Доліну Марію Валеріївну - 400,00 грн.
- Хамамі Аміру Мохаммедівну - 400,00 грн.
- Скрипник Владиславу Валеріївну - 400,00 грн.
За ІІІ місце – Жданову Владу Дмитрівну -300,00 грн
- Лозанову Марину Володимирівну -300,00 грн.
- Мазаратій Катерину Володимирівну -300,00 грн.
- Фендік Ніколь Рафаелівну -300,00 грн.
2. Фінансовому управлінню (Музичук О.В.) профінансувати Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики на виплату грошових призів відповідно до окремо наданого кошторису в межах коштів, які виділені на реалізацію молодіжних програм та заходів у 2020 році.
3. Управлінню освіти, сім’ї та молодіжної політики (Добрянській Н.В.) організувати нагородження кращих учнів випускних класів, відділень, груп.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Агєєву Т.С.
Вик.Добрянська Н.В.
Тел. 2-45-02
р /р:
Агєєва Т.С.
Добрянська Н.В.
Музичук О.В.
Гоголь І.В.
УДКСУ в Подільському
районі Одеської обл.
Перегляди: 422