Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: Вівторок, 06 жовтня 2020 Останнє оновлення: Вівторок, 06 жовтня 2020 Опубліковано: Вівторок, 06 жовтня 2020 Автор: Фараджева Н.В.

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

 

Про приватизацію

державних квартир (будинків)

 

Розглянувши заяви громадян про приватизацію державних квартир (будинків) з доданими документами і керуючись Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду», Законом України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», Положенням про порядок передачі квартир (будинків) житлових приміщень у гуртожитках у власність громадян та п.10 п.п.б) ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради

В И Р І Ш И В

1.Заяви громадян про приватизацію державних квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках задовольнити.

2.Передати в приватну (спільну сумісну) власність громадян займані ними на умовах найму державні квартири, житлові приміщення у гуртожитках.

Житловий фонд міської ради:

2.1. Гритенюку Ігорю Вікторовичу та членам його сім’ї: Гритенюк Тетяні Миколаївні, Гритенюк Крістіні Ігорівні, Гритенюку Вадиму Ігоровичу житлове приміщення за адресою***

Адреса нерухомого майна не вказана у зв’язку з тим, що дана інформація є інформацією з обмеженим доступом (конфіденційною) згідно ст. 6.7.10 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст.6 Закону України «Про захист персональних даних».

Вик. Фараджева Н.В.

Перегляди: 98