Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: Четвер, 15 жовтня 2020 Останнє оновлення: Понеділок, 02 листопада 2020 Опубліковано: Четвер, 15 жовтня 2020 Автор: Т.в.о. начальника УКГБ Є.Іванюк

проект                                                                

                                                  УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                                                                                                      

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 

 

Про внесення змін до переліку обєктів

поточного ремонту на 2020 рік

по місту Подільськ

 

           Розглянувши пропозиції Управління комунального господарства та будівництва Подільської міської ради, відповідно до ст.30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради

ВИРІШИВ:

1.        Внести зміни до переліку об’єктів поточного ремонту на 2020 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Подільської міської ради №152 від 05.08.2020р. і затвердити його в новій редакції (додається).

2.        Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Подільської міської ради №152 від 05.08.2020р.

3.        Управлінню комунального господарства та будівництва Подільської міської ради забезпечити виконання послуг з поточного ремонту відповідно до затвердженого переліку.

4.        Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Корчового А.В.

 

 

Міський голова                                                                                            А.П.ІВАНОВ

 

 

Проект підготував                                                                                                                          р/р Корчовий А.В.

Іванюк Є.С.                                                                                                                                      Музичук О.В.

Т. 4-01-62                                                                                                                                              Іванюк Є.С.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ  ДОДАТОК

Перегляди: 98