Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: Середа, 07 жовтня 2020 Останнє оновлення: Середа, 07 жовтня 2020 Опубліковано: Середа, 07 жовтня 2020 Автор: Начальник відділу фізичної культури та спорту В.В. Конюхов

Проект                                                                                                                                                                                                                                  

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Про зміни у штатному розписі

структурних підрозділів відділу

фізичної культури та спорту

Подільської міської ради

 

   З метою упорядкування штатних одиниць структурних підрозділів відділу фізичної культури та спорту Подільської міської ради , відповідно до рішення Подільської міської ради від 24.07.2019 року №718-VII«Про реорганізацію закладів фізичної культури та спорту Подільської міської ради» , керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради

ВИРІШИВ :

         1. Затвердити з 01.11. 2020 року штатний розпис структурного підрозділу відділу фізичної культури та спорту Подільської міської ради : центр «Спорт для всіх» (додається).

       2. Фінансовому управлінню Подільської міської ради (Музичук О.В.) забезпечити утримання структурного підрозділу відділу фізичної культури та спорту Подільської міської ради : центр «Спорт для всіх» за рахунок видатків , передбачених на фінансування відділу фізичної культури та спорту.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Агєєва Т.С..

Міський голова                                                   А.П. Іванов

Вик.Конюхов В.В.

т.0669208000

Р/р

Агєєва Т.С.

Музичук О.В.

Мазур М.С.

Конюхов В.В.

Перегляди: 103