Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: Середа, 14 жовтня 2020 Останнє оновлення: Середа, 14 жовтня 2020 Опубліковано: Середа, 14 жовтня 2020 Автор: Начальник управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради Чуприна О.В.

                                                                       УКРАЇНА                                                           Проект

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Про зняття з квартирного

обліку

Розглянувши заяву та пропозиції житлової комісії, на підставі пп.7 п.26 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлових приміщень в Україні», затвердженою постановою Ради Міністрів УРСР № 470 від 11.12.1984 р., та керуючись пп.2 п. «а» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Зняти з квартирного обліку Расколу Валерія Васильовича, як такого, що отримав грошову компенсацію відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради КОРЧОВОГО А.В.

          

Міський   голова                                                               А.П.ІВАНОВ

Підг. Чуприна О.В.

р/р. Селіфанова І.П

 

Перегляди: 80