Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: Четвер, 26 листопада 2020 Останнє оновлення: Четвер, 26 листопада 2020 Опубліковано: Середа, 25 листопада 2020 Автор: Т.в.о. начальника УКГБ Є.Іванюк

проект         

                                 УКРАЇНА 

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до переліку обєктів

поточного ремонту на 2020 рік 

по місту Подільськ

 

           Розглянувши пропозиції Управління комунального господарства та будівництва Подільської міської ради, відповідно до ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

ВИРІШИВ:

1.        Внести зміни до переліку об’єктів поточного ремонту на 2020 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Подільської міської ради №239 від 06.11.2020р. і затвердити його в новій редакції (додається).

2.        Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Подільської міської ради №239 від 06.11.2020р.

3.        Управлінню комунального господарства та будівництва Подільської міської ради забезпечити виконання послуг з поточного ремонту відповідно до затвердженого переліку.

4.        Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Корчового А.В.

 

Тимчасово виконуюча обов’язки

Подільського міського голови                                                               О.В. МУЗИЧУК

 

 

Проект підготував                                                                                                                          р/р Корчовий А.В.

Перепелиця О.П.                                                                                                                          Музичук О.В.

Т. 4-01-62                                                                                                                                              Перепелиця О.П.

ПЕРЕГЛЯНУТИ  ДОДАТОК

Перегляди: 93