Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: Середа, 25 листопада 2020 Останнє оновлення: Середа, 25 листопада 2020 Опубліковано: Середа, 25 листопада 2020 Автор: Начальник управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради Чуприна О.В.

                                                                 УКРАЇНА                                                       Проект

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Про розгляд звернень громадян

з питань квартирного обліку

 

             Розглянувши заяви громадян, пропозиції житлової комісії, відповідно до статей 31, 34, 36, 39, 46 Житлового кодексу України, п.25, п.25-1 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР», затверджених постановою Ради Міністрів Української ССР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 р № 470, керуючись п.п. 2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

         В И Р І Ш И В:

1.Внести зміни до облікової справи Мартинової Катерини Григорівни ***** р.н., змінивши прізвище «Мартинова» на «Воротило» та включити до складу сім’ї на отримання житла чоловіка Воротило Вадима Васильовича, та доньку Воротило Ангеліну Вадимівну згідно поданої заяви.

2.Внести зміни до облікової справи Пастух Інни Яківни *****  р.н., змінивши прізвище «Пастух» на «Бойко» згідно поданої заяви.

3.Внести зміни до облікової справи Соболь Анни Вячеславівни *****  р.н., змінивши прізвище «Соболь» на «Недайвода» та включити до складу сім’ї на отримання житла доньку Недайводу Ксенію Олександрівну згідно поданої заяви.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради КОРЧОВОГО А.В.

        

Підг. Чуприна О.В.

р/р. Селіфанова І.П

Перегляди: 89