Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: Середа, 09 грудня 2020 Останнє оновлення: Середа, 09 грудня 2020 Опубліковано: Середа, 09 грудня 2020 Автор: Фараджева Н.В.

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

 

Про видачу дублікатів

правовстановлюючих документів

Розглянувши заяви громадян та керуючись п.10 п.п.б) ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради

В И Р І Ш И В

1. 1.За заявою Чепуренко Олени Володимирівни про видачу дубліката свідоцтва про право власності на житловий будинок по вул. Аграрній №*** в м. Подільську Одеської області у зв’язку з втратою, враховуючи, що оформлення права власності проводилося згідно рішення виконавчого комітету Котовської міської ради

- видати дублікат свідоцтва про право власності на ім’я Петренко Олени Юхимівни на житловий будинок по вул. Аграрній №*** в м. Подільську Одеської області, замість втраченого свідоцтва №46 про право власності, виданого міськкомунвідділом виконкому Котовської міської ради народних депутатів 28.08.1985 р. згідно рішення виконкому №266 від 20.08.1985 р.

Зобов’язати заступника з питань діяльності виконавчих органів ради Корчового А.В. видати дублікат свідоцтва про право власності .

Міський голова                                                                                         А.П.Іванов

Вик. Фараджева Н.В.

Тел.2-36-05

Перегляди: 67