Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: Понеділок, 18 січня 2021 Останнє оновлення: Понеділок, 18 січня 2021 Опубліковано: Понеділок, 18 січня 2021 Автор: Начальник управління економічного розвитку А.М.Омельчук

Проект

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про організацію громадських робіт тимчасового характеру на території Подільської міської територіальної громади у 2021 році

 

З метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки і забезпечення тимчасової зайнятості безробітних та інших категорій осіб, на виконання статті 31 Закону України “Про зайнятість населення“, відповідно допостанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013                  № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, керуючись підпунктом 7 пункту б частини 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

В И Р І Ш И В:

1.    Затвердити Перелік видів громадських робіт тимчасового характеру на 2021 рік, які мають суспільно корисну спрямованість та задовольняють суспільні потреби Подільської міської територіальної громади (додаток № 1).

2.    Затвердити Перелік комунальних установ, на яких у 2021 році організовуватимуться громадські роботи для безробітних громадян (додаток № 2).

3.    Рекомендувати керівникам комунальних установ створити не передбачені штатним розписом тимчасові робочі місця, що не потребують додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки, та укласти відповідні договори з Подільським міськрайонним центром зайнятості.

4.    Здійснювати фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні, за рахунок коштів бюджету Подільської міської територіальної громади та/або Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

5.    Фінансовому управлінню передбачити та контролювати своєчасне фінансування громадських робіт тимчасового характеру з місцевого бюджету у 2021 році.

6.    Рекомендувати Подільському міськрайонному центру зайнятості щоквартально інформувати Подільську міську раду Подільського району Одеської області про стан працевлаштування на громадські роботи тимчасового характеру.

7.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Подільського міського голови з питань діяльності ради – начальника фінансового управління Музичук О.В.

Вик. Омельчук А.М.

тел. (04862) 40164

р/р Музичук О.В.

     Омельчук А.М.        Жуковський О.В.

     Кунаренко О.М.        Конюхов В.В.

          

Перегляди: 64