Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: Середа, 17 лютого 2021 Останнє оновлення: Середа, 17 лютого 2021 Опубліковано: Середа, 17 лютого 2021 Автор: Начальник управління економічного розвитку А.М.Омельчук

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження складу

конкурсного комітету з визначення

перевізників на автобусних

маршрутах загального користування,

що проходять у межах територіальної громади

 

            У зв’язку з приєднанням до Подільської міської територіальної громади сіл Липецьке, Олександрівка та с. Казбеки Подільського району, згідно Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” та розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 травня 2020 р. 623-р “Про затвердження перспективного плану формування територій громад Одеської області”, згідно Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» від 03.12.2008 р. №1081 та у зв'язку з кадровими змінами, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити склад конкурсного комітету з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах територіальної громади (додається).

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Подільської міської ради від 26.04.2018 р. №97 «Про затвердження оновленого складу конкурсного комітету з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування»

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальника фінансового управління Подільської міської ради Подільського району Одеської області Музичук О.В.

     Подільський міський голова                                                                       А.П. ІВАНОВ

Вик. Омельчук А.М.

тел. 4-01-64

 

Перегляди: 31