Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: П'ятниця, 21 травня 2021 Останнє оновлення: П'ятниця, 21 травня 2021 Опубліковано: П'ятниця, 21 травня 2021 Автор: Начальник управління архітектури, містобудування та земельних відносин Табан Т.І.

                                                                                                                                                          

                Проект рішення 3

УКРАЇНА

                   ПОДІЛЬСЬКА міська рада

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Про надання, подовження, скасування

дозволів на розміщення зовнішньої

реклами на території

міста Подільська

         Розглянувши матеріали попереднього узгодження розміщення реклами на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами, Закону України Про рекламу, Закону України Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності та рішення виконавчого комітету від 31.03.2016 р № 62, керуючись п.п. 13 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

                                

В И Р І Ш И В:

1. Подовжити дозвіл на розміщення зовнішньої реклами відповідно до наданої заяви:

1.1. ФОП Грідіну Сергію Васильовичу, який мешкає за адресою: вул. ***, м. Подільськ Одеської обл. (РНОКПП ***) на розміщення двостороннього рекламного засобу по вул. Соборна перпендикулярно напрямку руху біля пожежної частини, розміром 3,0х6,0х0,40 м терміном на 5 (п’ять) років.

- Плата за тимчасове користування місцем під розташування рекламного засобу у розмірі 127 грн. 40 коп. на місяць.

1.2. ФОП Грідіну Сергію Васильовичу, який мешкає за адресою: вул. ***,  Подільськ Одеської обл. (РНОКПП *****) на розміщення двостороннього рекламного засобу на розділовій смузі по просп. Перемоги, перпендикулярно напрямку руху, напроти котельної, розміром 3,0х12,0х0,40 м терміном на 5 (п’ять) років.

- Плата за тимчасове користування місцем під розташування рекламного засобу у розмірі 236 грн. 60 коп. на місяць.

1.3. ФОП Грідіну Сергію Васильовичу, який мешкає за адресою: ****, м. Подільськ Одеської обл. (РНОКПП ****) на розміщення двостороннього рекламного засобу на розділовій смузі по просп. Перемоги, перпендикулярно напрямку руху, напроти гуртожитку медичного училища, розміром 3,0х12,0х0,40 м терміном на 5 (п’ять) років.

- Плата за тимчасове користування місцем під розташування рекламного засобу у розмірі 236грн. 60 коп. на місяць.

1.4. ФОП Грідіну Сергію Васильовичу, який мешкає за адресою: ****,   м. Подільськ Одеської обл. (РНОКПП ***) на розміщення двостороннього рекламного засобу на розділовій смузі по просп. Перемоги, перпендикулярно напрямку руху, напроти прохідної підприємства хлібозаводу розміром 3,0х12,0х0,40 м терміном на 5 (п’ять) років.

- Плата за тимчасове користування місцем під розташування рекламного засобу у розмірі 236 грн. 60 коп. на місяць.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Корчового А.В..

        

Подільський міський голова                                                                               А.П. ІВАНОВ

Проект рішення підготував:

Табан Т. І. тел.. 2-25-17

р/рКорчовий А.В.

архітектура

фін. управління

УКГБ

Перегляди: 157