Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: Понеділок, 24 травня 2021 Останнє оновлення: Понеділок, 24 травня 2021 Опубліковано: Понеділок, 24 травня 2021 Автор: Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Перепелиця А.А.

Проект

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Про надання дозволу Бойко І.Я., якій призначено грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення у 2020 році, на оформлення договорів купівлі - продажу приватного будинку та земельної ділянки за адресою: Одеська обл., м. Подільськ, вул. ***

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 р. № 515 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 р. № 877», керуючись підпунктом 2 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

В И Р І Ш И В:

  1. на оформлення договорів купівлі – продажу житлового будинку та земельної ділянки(***, м.Подільськ, Подільського району Одеської області) Бойко Інні Яківні (дошлюбне прізвище - Пастух),23.04.1998 р.н., паспорт **** від **** року , виданий ****, ІН ****, рішення «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та призначення опіки над малолітньою Пастух І.Я.» від 31.05.2011 р.№150, рішення про взяття на квартирний облік від 30.10.2014 р. № 209; яка зареєстрована за адресою: Одеська обл., м.Подільськ, ****. Вартість будинку складає **** грн. (**** гривень), без урахування ПДВ (згідно звіту про оціночну (ринкову) вартість від 23.04.2021.). Оціночна вартість об’єкта експертної грошової оцінки земельної ділянка загальною площею 0,062 га складає **** грн ( **** від 22.04.2021р.).
  2. Договорами купівлі - продажу передбачити накладення заборони на відчуження зазначеного житла та земельної ділянки протягом десяти років та зазначити рахунок одержувача коштів.
  3. язати Бойко І.Я. надати по одному примірнику договору до Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоровя Подільської міської ради після оформлення договору купівлі-продажу житлового будинку та земельної ділянки(****, м.Подільськ, Подільського району Одеської області).

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ЗАДОРОЖНУ Л.І.

вик.Перепелиця А.А.

р/р Задорожна Л.І.

       Перепелиця А.А.(3 екз.)

       Єфімова А.В.

       Коломейчук І.К.

Перегляди: 95