Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: Вівторок, 08 червня 2021 Останнє оновлення: Вівторок, 08 червня 2021 Опубліковано: Вівторок, 08 червня 2021 Автор: Начальник управління освіти Н.В. ДОБРЯНСЬКА

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Про організацію харчування

в закладах освіти Подільської міської

територіальної громади влітку 2021 року

Розглянувши клопотання начальника УО Подільської міської ради Добрянської Н.В. «Про організацію харчування в закладах освіти Подільської міської територіальної громади влітку   2021 року» та згідно із законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», постановою Кабінету Міністрів України № 886 від 19.06.2002 року «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах (із змінами), затвердженого наказом МОН України № 667 від 21.11.2002 р., на виконання п 19 Закону України № 911-VІІ від 24.12.2015 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», керуючись п.п.8, п.б. ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

ВИРІШИВ:

1.        Управлінню УО Подільської міської ради   (Добрянська Н.В.):

1.1.   Організувати харчування в закладах дошкільної освіти Подільської міської територіальної громади влітку 2021 року з розрахунку 37 грн. на одну дитину в день, з яких: 15.00 грн. – плата батьків за харчування та 22 грн. – видатки з міського бюджету.

1.2.   Організувати в закладах дошкільної освіти Подільської міської територіальної громади влітку 2021 році безкоштовне харчування: дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях; дітей з інвалідністю; дітей із сімей, які отримують допомогу, відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей, з особливими освітніми потребами, дітей внутрішньо переміщених осіб з розрахунку 37 грн. на одну дитину в день.

$11.3.   Організувати в закладах дошкільної освіти Подільської міської територіальної громади влітку 2021 року пільгове харчування: дітей з сімей, в яких троє і більше дітей; дітей учасників бойових дій, з розрахунку 37 грн в день: 10 грн 50 коп. – плата батьків за харчування та 26 грн 50 коп фінансування на вищевказані заходи в межах коштів, передбачених у бюджеті міста на 2021 рік.

2.        Організувати харчування учнів у пришкільних таборах закладів загальної середньої освіти Подільської міської територіальної громади влітку 2021 року з розрахунку 31 грн на одну дитину в день.

3.        Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Задорожну Людмилу.

Т.в.о. Подільського міського голови                                   Олена МУЗИЧУК

 

 

               Вик: Добрянська Наталія                                                                Р/Р

               т. 2-45-02                                                                                      Задорожна Людмила

                                                                                                                     Музичук Олена                                

                                                                                                         Добрянська  Наталія                                                                                                                      

Перегляди: 200