Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

infopodolsk@ukr.net Інформацію для розміщення на офіційному веб-порталі міської ради просимо надсилати за адресою:infopodolsk@ukr.net

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: Середа, 06 грудня 2017 Останнє оновлення: Середа, 06 грудня 2017 Опубліковано: Середа, 06 грудня 2017 Автор: Коваленко О.Г.

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПОДІЛЬСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

Про встановлення вартості проїзду на

послуги пасажирського автотранспорту,

який працює на маршрутах м. Подільськ

 

    Розглянувши клопотання директора ТДВ “Пасавтотранссервіс” Коваля С.О. та приватного підприємця Обух Т.А. стосовно зміни тарифу на проїзд на міських автобусних маршрутах загального користування, у зв’язку з підвищенням ціни на паливно-мастильні матеріали та автозапчастини, підвищенням мінімальної заробітної плати, з метою встановлення рівня тарифу, що відповідає економічно-обґрунтованій вартості послуг з перевезення пасажирів міським транспортом загального користування, відповідно до ст. 10 Закону України “Про автомобільний транспорт”, наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 року №1175 “Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту” такеруючись п.п.2 п.а) ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Подільської міської ради           

     

 В И Р І Ш И В :

 

1.      Встановити вартість проїзду на послуги пасажирського автотранспорту, який працює на маршрутах міста Подільськ  з __________________ року у розмірі:

а)   ____  грн. з 600  годин;

б)   ____  грн. з 2200  до 600  годин;

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Подільської міської ради від 26.01.2017 р. № 13 “Про встановлення вартості проїзду на послуги пасажирського автотранспорту, який працює на маршрутах м. Подільськ”.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

                                                                                         

      МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                А.П.ІВАНОВ

 

вик. Коваленко О.Г.

тел. 2-69-07

р/р  Музичук О.В.

       Омельчук А.М.

       Коваленко О.Г.

       Кушнір Н.В.

       Коваль С.О.

       Обух Т.І.

Перегляди: 15