Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: Середа, 06 грудня 2017 Останнє оновлення: Середа, 10 січня 2018 Опубліковано: Середа, 06 грудня 2017 Автор: Коваленко О.Г.

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПОДІЛЬСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про встановлення вартості проїзду на

послуги пасажирського автотранспорту,

який працює на маршрутах м. Подільськ

 

    Розглянувши клопотання директора ТДВ “Пасавтотранссервіс” Коваля С.О. та приватного підприємця Обух Т.А. стосовно зміни тарифу на проїзд на міських автобусних маршрутах загального користування, у зв’язку з підвищенням ціни на паливно-мастильні матеріали та автозапчастини, підвищенням мінімальної заробітної плати, з метою встановлення рівня тарифу, що відповідає економічно-обґрунтованій вартості послуг з перевезення пасажирів міським транспортом загального користування, відповідно до ст. 10 Закону України “Про автомобільний транспорт”, наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 року №1175 “Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту” такеруючись п.п.2 п.а) ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Подільської міської ради           

     

 В И Р І Ш И В :

 

1.      Встановити вартість проїзду на послуги пасажирського автотранспорту, який працює на маршрутах міста Подільськ  з 01.02.2018 року у розмірі:

а)   4,00  грн. з 600  годин;

б)   9,00  грн. з 2200  до 600  годин.

      2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Подільської міської ради від 26.01.2017 р. № 13 “Про встановлення вартості проїзду на послуги пасажирського автотранспорту, який працює на маршрутах м.Подільськ”.

     3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови –начальника фінансового управління Подільської міської ради Музичук О.В.

                                                                                          

      МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                А.П.ІВАНОВ

Перегляди: 156