Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: Середа, 10 жовтня 2018 Останнє оновлення: Середа, 10 жовтня 2018 Опубліковано: Середа, 10 жовтня 2018 Автор: Шідловська О.П.

У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про прийняття на

квартирний облік

 

   Розглянувши заяву та пропозиції житлової комісії на підставі пп.7 п.13 «Правил обліку громадян,які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлових приміщень в Україні» , затвердженою постановою Ради Міністрів УРСР №470 від 11.12.1984 р., та керуючись пп.2 п.а) ст..30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,виконавчий комітет Подільської міської ради.

В И Р І ШИ В :

1.      Прийняти на квартирний облік згідно поданої заяви:

-          Кльован Андрій Олександрович складом сім’ї - 2 осіб. Підставою для прийняття на квартирний облік є забезпечення житловою площею нижче за рівень – 6 кв.м. Підставою для включення у позачергову чергу одержання житлової площі – покращення житлових умов.

-          Геворгян Артем Арсенович складом сім’ї - 1 осіб. Підставою для прийняття на квартирний облік є забезпечення житловою площею нижче за рівень – 6 кв.м. Підставою для включення у позачергову чергу одержання житлової площі – особа з числа дітей позбавлених батьківського піклування.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на   заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів КОРЧОВОГО А.В.

 

           Міський   голова                                                               А.П.ІВАНОВ

 

Виконавець

Шідловська О.П.

р/р квартоблік

Перегляди: 129