Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Проекти рішень виконкому Створено: Четвер, 08 листопада 2018 Останнє оновлення: Понеділок, 26 листопада 2018 Опубліковано: Четвер, 08 листопада 2018 Автор: Тінкован Р.Д.

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

 

Про приватизацію

державних квартир (будинків)

 

Розглянувши заяви громадян про приватизацію державних квартир (будинків) з доданими документами і керуючись Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду», Законом України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», Положенням про порядок передачі квартир (будинків) житлових приміщень у гуртожитках у власність громадян та п.10 п.п.б) ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради

В И Р І Ш И В

1.Заяви громадян про приватизацію державних квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках задовольнити.

2.Передати в приватну (спільну сумісну) власність громадян займані ними на умовах найму державні квартири, житлові приміщення у гуртожитках.

Житловий фонд міської ради:

2.1.Кривому Ярославу Анатолійовичу житлове приміщення за адресою***, в тому числі Кривому Ярославу Анатолійовичу доприватизувати недостатню площу в розмірі 7,4 кв.м.

2.2.Курзанцевій Майї Василівні однокімнатну квартиру за адресою***, в тому числі Курзанцевій Майї Василівні доприватизувати недостатню площу в розмірі 14,7 кв.м.

2.3.Бондаренку Сергію Дмитровичу та членам його сім’ї: Бондаренко Інні Олексіївні, Бондаренку Олександру Сергійовичу трикімнатну квартиру за адресою***

2.4.Вальчуку Андрію Миколайовичу та членам його сім’ї: Вальчук Тетяні Петрівні, Вальчуку Олексію Андрійовичу трикімнатну квартиру за адресою***

Адреса нерухомого майна не вказана у зв’язку з тим, що дана інформація є інформацією з обмеженим доступом (конфіденційною) згідно ст. 6.7.10 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст.6 Закону України «Про захист персональних даних».

Вик. Тінкован Р.Д.

Перегляди: 137