Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Протоколи Створено: П'ятниця, 21 серпня 2020 Останнє оновлення: Четвер, 27 серпня 2020 Опубліковано: П'ятниця, 21 серпня 2020 Автор: Перший заступник голови комісії – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.В. КОРЧОВИЙ

П Р О Т О К О Л  № 30

21.08.2020 рік                                                                                                           м. Подільськ

чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Подільської міської ради

Головувавперший заступник голови комісії Корчовий А.В.

Присутні:       члени комісії

Запрошені:   за окремим списком

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ:

 

1. Про забезпечення протипожежного захисту закладів освіти у новому навчальному році

 

Виступили: доповідачі, співдоповідачі: 

 Начальник управління освіти, сім’ї та молодіжної політики ДОБРЯНСЬКА Н.В.

 Протягом минулого 2019-2020 навчального року, відповідальними здійснювалася  перевірка стану матеріально-технічної бази навчальних закладів під час якої звертається увага на наявність, обслуговування і працездатність електромереж, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння, наявність і відпрацювання планів евакуації людей і матеріальних цінностей на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, стан території, горищ, підвалів та підсобних приміщень, наявність куточків та стендів на протипожежну тематику.

В усіх закладах призначені відповідальні особи за протипожежний стан будівель, приміщень, справність електроустановок та технологічного обладнання, на яких покладено контроль за станом протипожежного режиму, прийняття необхідних заходів щодо усунення недоліків та проведення оглядів приміщень закладів освіти на при кінці дня.

Щорічно проводяться заміри опору ізоляції. Приміщення, територія, горища та підвали очищено від легкозаймистих матеріалів. Категорично заборонено спалювання сміття біля будівель. Постійно тримаються вільними дороги, проїзди та під’їзди до будівель а також доступи до пожежного інвентарю та обладнання. З території закладів  вилучені в спеціально відведені місця відходи пальних матеріалів, суху траву та сухостій.

 Розроблені  схеми внутрішнього та зовнішнього електропостачання. На розподільчих пристроях вказано  диспетчерське найменування цих пристроїв, та нанесені попереджувальні знаки. На комутаційних апаратах зроблені  написи , які вказують , до якого електродвигуна вони відносяться. Біля розподільчих пристроїв вивішені схеми електричних з’єднань даних електроустановок. Своєчасно проводиться очищення від пилу  електродвигунів, розподільчих щитів, пускорегулюючої арматури  та світильників.

Своєчасно проводяться  інструктажі  з пожежної безпеки з усіма учасниками навчально-виховного процесу.  В класних кімнатах  вивішені інструкції з правил пожежної безпеки, таблички з прізвищем відповідальних  осіб за пожежну безпеку  та номерами телефонів виклику пожежної команди.  Розроблено план дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій з вказівкою прізвища відповідальних осіб. Обладнані місця знаходження сторожів , розроблені схеми маршрутів руху обходу території під час нічного чергування. Розроблені та видані на руки інструкції з пожежної безпеки як для сторожів так і для усього персоналу закладів.

З усіма учасниками навчально-виховного процесу практично відпрацьовуються дії щодо евакуації людей на випадок виникнення пожеж, порядок використання первинних засобів пожежогасіння та повідомлення  у випадку надзвичайної ситуації.

Постійно ведеться роз’яснювальна робота серед учнів, щодо запобіганню виникненню пожеж, небезпеки необережного поводження з вогнем, використання саморобних електроустановок. Проведені інструктажі на протипожежну тематику з усіма учасниками навчально-виховного процесу.

На даний час з міського бюджету виділено кошти та розпочато роботу, щодо встановлення в приміщеннях закладів освіти автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу.

В подальшому буде проведено ремонт пожежних водойм закладів освіти, обробку дерев’яних конструкцій будівель вогнезахисним розчином та виділено кошти на придбання необхідної кількості (до норми) вогнегасників та їх технічне обслуговування.

Слухали: начальника Подільського  міськрайонного відділу ГУ  ДСНС  України  в Одеській області  ДОБРЯНСЬКОГО С.Ф.

Проінформував  присутніх,  що за результатами перевірок додержання (виконання) вимог законодавства у сферах пожежної і техногенної безпеки, цивільного захисту закладів освіти, виявлені певні порушення і було запропоновано приписи на їх усунення.

Також, з метою виконання  протипожежних заходів в закладах освіти, запропонував прийняти відповідне рішення з визначенням заходів, які потребують першочергового виконання і джерел фінансування протипожежних робіт на даних об’єктах.

З метою забезпечення належного стану протипожежного захисту об’єктів освіти у новому навчальному 2020-2021 році, за результатами доповідей, виступів та з урахуванням їх обговорення,   комісія 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Комплексний план дій щодо протипожежного захисту об’єктів освіти  у 2020-2021 навчальному році (додається).

2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, начальнику управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради (ДОБРЯНСЬКА Н.В.), заступникам голови Комісії: заступнику начальника управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (ДЗВОНЕНКО Ю.О.), начальнику Подільського  міськрайонного відділу ГУ  ДСНС  України  в Одеській області (ДОБРЯНСЬКИЙ С.Ф.): 

2.1. Забезпечити своєчасне  виконання заходів, передбачених Комплексним планом дій на 2020-2021 роки у встановлені терміни.

2.2. Розглянути питання щодо протипожежного захисту об’єктів освіти у навчальному 2020-2021 році згідно з прийнятим відповідним Комплексним планом дій у закладах освіти.

Визначити заходи, які потребують першочергового виконання і джерела фінансування протипожежних робіт на об’єктах освіти.

                                                                Термін виконання - до 03.10.2020

3. Начальнику управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради (ДОБРЯНСЬКА Н.В.), Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

3.1 Практично відпрацювати плани евакуації людей при виникненні пожеж у навчальних закладах.

3.2 Організувати вжиття заходів по приведенню об’єктів у пожежонебезпечний стан шляхом усунення запропонованих недоліків Державним наглядом у сфері пожежної та техногенної безпеки.

3.3 Провести аналіз та порушити клопотання щодо можливості виділення коштів для усунення порушень у навчально-виховних закладах, що зазначені в приписах органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки

3.4 Провести у навчально-виховних закладах батьківські збори з тематики запобігання травмування й загибелі дітей на пожежах.

3.5 Організувати зустрічі з працівниками ДСНС України в Одеській області, проведення змагань ДЮП, конкурсів, вікторин з навчанням дітей обережному поводженню з вогнем і діям в умовах надзвичайних ситуацій.

3.6 Провести профілактичні огляди та технічне обслуговування електрообладнання та електромереж  (закрити в кабель-канали відкрито прокладену електропроводку, ревізію пристроїв блискавкозахисту при необхідності відремонтувати їх) загальноосвітніх навчальних закладів, своєчасно усунути порушення, які можуть призвести до пожежі.

3.7 Забезпечити об'єкти первинними засобами пожежогасіння згідно норм належності.

3.8 Забезпечити вільний проїзд до об’єктів освіти.

3.9 Про виконання рішення поінформувати Комісію через заступника начальника управління забезпечення виконавчого комітету та міської ради з питань НС та ЦЗН (ДЗВОНЕНКО Ю.О.) за т.2-15-18, або на електронну адресу: dzvоЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

                                                                Термін виконання - до 04.10.2020

4. Подільському міськрайонному відділу ДСНС України в Одеській області (ДОБРЯНСЬКИЙ С.Ф.): 

4.1. Надати управлінню освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради лист щодо підвищення рівня пожежної безпеки у  навчальних закладах, які розташовані на території міста.

                                                                Термін виконання - до 01.10.2020 

4.2. Організувати виступи в засобах масової інформації про стан з пожежами та необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки. Використовувати для цієї роботи телебачення, радіо та інші об’єкти з масовим перебуванням людей;

                                                    Термін виконання - постійно

4.3. Продовжити позапланові перевірки протипожежного стану навчальних закладів. Взяти на контроль стан повноти виконання приписів запропонованих органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки. Вжити відповідні заходи реагування.

                                                    Термін виконання - постійно, протягом навчального року

4.4. Про хід виконання Комплексного плану дій поінформувати Комісію, через заступника начальника управління забезпечення виконавчого комітету та міської ради з питань НС та ЦЗН (ДЗВОНЕНКО Ю.О.) за т.2-15-18, або на електронну адресу: dzvоЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

                                                                Термін виконання - до 25.11.2020

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови комісії, начальника Подільського  міськрайонного відділу ГУ  ДСНС  України в Одеській області  ДОБРЯНСЬКОГО С.Ф.

 

2. Про стан протипожежного водопостачання в м. Подільськ

Ситуація щодо протипожежного водопостачання у м. Подільськ потребує покращення. З наявних 34 пожежних гідрантів потребують ремонту 8 одиниць:

За результатами обговорення та з метою раціоналізації використання сил та засобів, комісія,, комісія

ВИРІШИЛА:

1. Відмітити недостатню кількість вуличних пожежних гідрантів та обладнаних пожежних водоймищ в м. Подільськ, що негативно впливає на стан пожежної безпеки та не дозволяє здійснювати ефективні заходи з пожежогасіння, що значно ускладнює дії пожежно-рятувальних підрозділів і створює передумови для несвоєчасної локалізації і ліквідації пожеж, загибелі і травмування людей, значних матеріальних збитків та виникнення надзвичайних ситуацій.

 

2. Директору КВЕП «ПОДІЛЬСЬКВОДОКАНАЛ» (Кашульському В.П.):

-  забезпечити проведення ремонту та відновлення несправних пожежних гідрантів, виготовлення і встановлення покажчиків пожежних гідрантів в м. Подільськ, про що інформувати Подільський МРВ ГУ ДСНС в Одеській області, в разі необхідності подати до виконавчого комітету Подільської міської ради обґрунтоване звернення щодо виділення коштів для закупівлі та ремонту вуличних пожежних гідрантів.

- у жовтні-листопаді, організувати та здійснити перевірку стану джерел протипожежного водопостачання на території м. Подільськ. За результатами перевірок складати акти по кожному окремому пожежному гідранту, пожежній водоймі, водонапірній вежі тощо.

3. Начальнику Подільського ВП ГУНП в Одеській області (Ноздратенко О.М.):

- відповідно до наданої інформації про місця розташування пожежних гідрантів, у взаємодії з Подільським МРВ ГУ ДСНС в Одеській області, вжити заходів щодо заборони стоянки автотранспорту в місцях їх знаходження.

- з метою заборони стоянки автотранспорту біля пожежних гідрантів до погодити з управлінням комунального господарства та будівництва Подільської міської ради, питання встановлення в місцях розташування пожежних гідрантів додаткових дорожніх знаків “Стоянка заборонена”.

4. Подільському МРВ ГУ ДСНС в Одеській області ДОБРЯНСЬКОМУ С.Ф.:

- В межах компетенції та відповідно до чинних нормативно правових актів надавати організаційну та практичну допомогу керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності щодо утримання та перевірки джерел протипожежного водопостачання.

- Забезпечити контроль за дотриманням правил пожежної безпеки на об’єктах господарської діяльності та на адміністративних територіях міста стосовно їх протипожежного водопостачання. У разі їх невиконання чи порушення вживати в межах компетенції та чинного законодавства заходів реагування та впливу до винних осіб, відповідальних за цей напрямок роботи.

- В разі виявлення непридатних протипожежних вододжерел під час гасіння пожеж або ліквідації надзвичайних ситуацій негайно інформувати підприємства водопостачання для вжиття заходів у межах власної компетенції.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради КОРЧОВОГО А.В..

 

 

3. Щодо встановлення зон епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та запровадження посилених заходів  на території міста Подільськ

На виконання протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20.08.2020 № 24, протокольного рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 21 серпня 2020 року № 36 та з урахуванням оцінки епідемічних показників, комісія

ВИРІШИЛА:

1. Забезпечити виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19» відповідно до «ЖОВТОГО» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для «ЗЕЛЕНОГО» рівня епідемічної небезпеки, зокрема щодо заборони з 00.00 24.08.2020 року:

- проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5м2 площі будівлі, або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі, а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів, або залів понад 50% місць у кожному окремому кінозалі, або залі). Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

- здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні у кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;

- відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово, або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сімям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстренно (кризово);

- роботи після 24-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарювання з організацією дозвілля, або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів, тощо);

- проведення масових заходів у закладах громадського харчування у кількості більше 20 осіб та більше однієї особи на 10 м2.

2. ВП «Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський  ОЛЦ  МОЗ України» (Яковленко А.В.) продовжити роботу щодо:

- проведення моніторингу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, тяжкі гострі респіраторні захворювання, пневмонії, підозри на COVID-19 серед населення м. Подільськ, з метою своєчасного  проведення протиепідемічних заходів.

- проведення епідеміологічного розслідування кожного випадку підозри на COVID-19, з уточненням джерела інфікування, визначенням кола контактних осіб для проведення медичного спостереження за ними протягом інкубаційного періоду та їх лабораторного обстеження.

- проведення заключної дезінфекції у кожному вогнищі підозри на COVID-19.     

3. Подільському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області (Овсяницькому С.В.): продовжити здійснення держнагляду у сфері санітарного законодавства за дотриманням тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів.

4. Начальнику управління економічного розвитку Подільської міської ради (Омельчук А.М.),

- спільно з представниками Подільського відділу поліції ГУ НП в Одеській області, Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, ВП «Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» продовжити проведення рейдів на території міста, з приводу дотримання суб’єктами господарювання умов встановлених санітарних та протиепідемічних заходів.

5. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради (ЗАХАРОВУ Я.В.): проводити широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення, щодо виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19» .

6. Начальнику Подільського ВП ГУНП в Одеській області (Ноздратенко О.М.): забезпечити виконання протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19»

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, першого заступника голови комісії КОРЧОВОГО А.В.

Перший заступник голови комісії – заступник

міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                    А.В. КОРЧОВИЙ

Секретар комісії  - заступник начальника управління

забезпечення діяльності виконавчого комітету та

міської ради з питань надзвичайних ситуацій та

цивільного захисту населення                                                                                    Ю.О. ДЗВОНЕНКО

 

 

 

Затверджено

рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.08.2020____________ № 30

 

КОМПЛЕКСНИЙ ПЛАН ДІЙ

 

щодо протипожежного захисту об’єктів

 

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики

 

Подільської міської ради у 2020-2021 навчальному році

 

№ з/п

Найменування заходів

Виконавці

Термін виконання

1

2

3

4

$1   1.    

Провести аналіз порушень вимог законодавства у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, які запропоновані приписами органів державного нагляду (контролю) у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки за результатами проведених перевірок.

Вжити вичерпних заходів, щодо усунення зазначених порушень.

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

до 20 числа останнього місяця кварталу

$1      2.           

Наказом призначити відповідальних осіб за пожежну безпеку шкіл, окремих будівель, приміщень, дільниць тощо, а   також за утримання і експлуатацію технічних засобів протипожежного захисту.

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

Серпень-Вересень

$1      3.           

Наказами призначити відповідальних осіб за дотримання протипожежного режиму, забезпеченню справності систем водопостачання, опалення, електроустановок, електромереж та електрообладнання.

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

До початку навчального року

$1      4.           

Визначити порядок проходження працівниками спеціального навчання, інструктажів і перевірки знань з питань пожежної безпеки. Наказом затвердити відповідне положення, програми інструктажу, спеціального навчання (пожежно-технічний мінімум). Завести журнали реєстрації інструктажів.

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

До початку навчального року

$1      5.           

Розробити або редагувати посадові обов’язки осіб щодо забезпечення пожежної безпеки.

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

До початку навчального року

$1      6.           

Розробити або відкоригувати загально об’єктову інструкцію про заходи пожежної безпеки, інструкцію про заходи пожежної безпеки для вибухопожежонебезпечних та пожежонебезпечних приміщень, дільниць,   класів, лабораторій, майстерень, складів тощо; інструкції, що визначають дії персоналу щодо забезпечення пожежної безпеки та швидкої евакуації людей, інструкцію для працівників охорони (сторожів, вахтерів).

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

До початку навчального року

$1      7.           

Перевірити засоби зв’язку та наявність біля кожного телефонного апарату номерів телефонів аварійних служб

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

До початку навчального року

$1      8.           

Забезпечити чергування відповідальних осіб за станом пожежної безпеки під час заходів із масовим перебуванням людей

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

під час заходів із масовим перебуванням людей

$1      9.           

Забезпечити під час проведення батьківських зборів інформування присутніх осіб стосовно наслідків пустощів дітей із вогнем, наголошення на дотриманні правил пожежної безпеки щодо попередження виникнення пожеж, особливо в побуті

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

постійно

$1  10.           

Створити пожежну дружину (ПД). Наказом встановити персональний склад ПД та порядок її роботи. Розробити положення про ПД та перевірити протипожежний стан приміщень та споруд підвідомчих об’єктів із складанням актів перевірок.

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

Вересень - листопад

$1  11.           

Пожежним дружинам при перевірках протипожежного стану закладів освіти звернути увагу на протипожежний стан приміщень та працездатність:

1. Автоматичної пожежної сигналізації.

2. Системи оповіщення про пожежу.

3. Електромережі.

4. Системи зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання та опалення

5. Наявність стендів, куточків на протипожежну тематику.

6. Стан та забезпеченість первинними засобами пожежогасіння.

7. Наявність і відпрацювання планів евакуації людей і матеріальних цінностей на випадок пожежі.

8. Проведення обробки дерев’яних конструкцій горищ вогнезахисною сумішшю.

9. Наявність журналів інструктажів з пожежної безпеки.

Подільський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області,

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

Жовтень Листопад

$1  12.           

Перевірка протипожежного стану приміщень та споруд підвідомчих об’єктів з складанням актів перевірок.

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

Жовтень

$1  13.           

Здійснити перевірку технічного стану та привести у працездатний стан при наявності системи внутрішнього протипожежного водогону, зовнішніх джерел протипожежного водопостачання, у томі числі стан їх готовності до експлуатації в умовах низьких температур.

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.,

Подільський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області

При наявності фінансування протягом 2017-2018 років

$1  14.           

Розглянути можливість обладнання будівель шкіл системами оповіщення про пожежу та встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації відповідно до державних будівельних норм.

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

При наявності фінансування

$1  15.           

Провести обробку   елементів дерев’яних конструкцій   будівель вогнезахисним розчином відповідно до діючих норм та правил

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

Протягом 2017-2018 років за наявністю фінансування

$1  16.           

Забезпечити засобами індивідуального захисту органів дихання від небезпечних речовин працівників   закладів відповідно до   норм належності

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

Протягом 2017-2018 років за наявністю фінансування

$1  17.           

Заклади доукомплектувати в повному обсязі первинними засобами пожежогасіння та протипожежним інвентарем згідно до норм належності;

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

Серпень-Вересень

$1  18.           

Матеріали перевірок винести при необхідності на розгляд розширених нарад із заслуховуванням окремих посадових осіб про виконання протипожежних заходів та прийняття відповідних заходів реагування, вжити заходи по усуненню виявлених недоліків.

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.,

Подільський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області

Жовтень-листопад

$1  19.           

Організувати проведення роз’яснювальної роботи серед працівників, учнів, вихованців, батьків щодо дотримання правил пожежної безпеки, у тому числі із залученням представників місцевих органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки та засобів масової інформації. Інформувати учасників навчально-виховного процесу про всі випадки пожеж в закладах освіти області, їх наслідки, винуватців та міри покарання за порушення правил пожежної безпеки.  

Спільно:

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.,

Подільський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області,

Заступник начальника управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради з НС та ЦЗН

Постійно протягом навчального року

$1  20.           

Залучення батьків та громадськості для участі у профілактичних бесідах з дотримання Правил пожежної безпеки у навчальних закладах та побуті, формування в учасників навчально-виховного процесу навичок здорового способу життя, негативного ставлення до вживання алкоголю та наркотичних засобів а також дотримання Правил пожежної безпеки.

Керівники закладів освіти

Листопад

$1  21.           

Забезпечення під час проведення батьківських зборів інформування присутніх осіб стосовно наслідків пустощів дітей із вогнем, наголошення на дотриманні правил пожежної безпеки щодо попередження виникнення пожеж, особливо в побуті.

Керівники закладів освіти

Постійно, протягом навчального року

$1  22.           

Забороняти:

1.        Використання побутових кип’ятильників, прасок та інших електронагрівальних пристроїв за межами спеціально відведених і обладнаних приміщень.

2.        Використання відкритого вогню в приміщеннях закладів і установ освіти, у тому числі для відігрівання замерзлих водогінних і опалювальних систем.

3.        Розміщення в будівлях діючих шкіл вибухонебезпечних, пожежонебезпечних приміщень та складів, у тому числі на основі оренди.

4.        Проведення робіт, пов’язаних із використанням відкритого вогню у приміщеннях навчальних закладів та без відповідного на те письмового дозволу та забезпечення відповідного протипожежного захисту.  

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.,

Подільський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області

Постійно протягом навчального року

$1  23.           

Забезпечити належний порядок збереження і використання вибухонебезпечних і легкозаймистих матеріалів.

Управління освіти,

керівники закладів освіти,

Подільський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області

Постійно протягом навчального року

$1  24.           

Встановити порядок огляду і закриття приміщень і будівель після закінчення занять і роботи закладів та установ освіти.

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

Вересень - Жовтень

$1  25.           

Перевірити засоби зв’язку та наявності біля кожного телефонного апарату зазначити написи з телефонами аварійних служб.

Керівники закладів освіти.

Вересень-жовтень

$1  26.           

Забезпечення вивчення правил пожежної безпеки з проведенням практичних занять з учасниками навчально-виховного процесу в навчальних закладах освіти

Заклади освіти

Постійно, протягом навчального року

$1  27.           

Проведення практичного відпрацювання планів евакуації учнів та педагогічного складу при пожежі.

Заклади освіти

Вересень

$1  28.           

Активізація роботи шкільних команд юних пожежників.

Заклади освіти

Постійно, протягом навчального року

$1  29.           

Вжити заходи щодо усунення протипожежних недоліків запропонованих приписами органів Державного пожежного нагляду за результатами проведених перевірок.

Керівники закладів освіти.

Постійно протягом навчального року

$1  30.           

Протипожежний стан підготовки закладів освіти до опалювального періоду 2020-2021 років, розглянути на чергових нарадах керівників закладів освіти.

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

IV-квартал

$1  31.           

По кожному випадку виникнення пожежі в закладах освіти, загибелі дітей на пожежах під час проведення навчально-виховного процесу провести розслідування з вжиттям відповідних заходів реагування.

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

Постійно протягом навчального року

$1  32.           

Розроблення та узгодження з місцевими органами Державного пожежного нагляду планів заходів щодо підвищення рівня протипожежного захисту об’єктів закладів освіти, організація виконання планів спільних дій щодо локалізації та ліквідації аварій на випадок пожежі.

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти..

Жовтень

$1  33.           

Спрямування коштів загального і соціального фондів державного бюджету, передбачених кошторисами на капітальні видатки, першочергового на виконання робіт з підготовки матеріально – технічної бази навчальних закладів до опалювального сезону та подальшого впровадження заходів з енергозабезпечення. До 10% від загальної суми витрачати на виконання заходів протипожежної безпеки.

Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради,

Керівники закладів освіти.

За наявності фінансування

$1  34.           

Передбачення можливості зміни режиму роботи   навчальних закладів на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі і на випадок пожежі.

Керівники закладів освіти

Постійно, протягом навчального року

 

Заступник начальника управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради з питань НС та ЦЗН

 

Ю.О. ДЗВОНЕНКО

 

 

Погоджено:

Начальник Подільського   міськрайонного відділу ГУ   ДСНС України в Одеській області

 

С.Ф. ДОБРЯНСЬКИЙ

 

Перегляди: 615