Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Протоколи Створено: Понеділок, 07 вересня 2020 Останнє оновлення: Понеділок, 07 вересня 2020 Опубліковано: Понеділок, 07 вересня 2020 Автор: Перший заступник голови комісії – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.В. КОРЧОВИЙ

П Р О Т О К О Л № 34

04.09.2020 рік                                                                                                           м. Подільськ

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Подільської міської ради

Головував: перший заступник голови комісії Корчовий А.В.

Присутні:       члени комісії

Запрошені:   за окремим списком

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ:

 

 

1. Про подовження адаптивного карантину, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2, на території м. Подільськ

 

На виконання протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 03.09.2020 року № 28 та протокольного рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 04 вересня 2020 року № 39 та з урахуванням оцінки епідемічних показників, комісія

 

ВИРІШИЛА:

1. Забезпечити виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19» відповідно до «ЗЕЛЕНОГО» рівня епідемічної небезпеки, зокрема щодо заборони з 00.00 07.09.2020 року:

- проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5м2 площі будівлі, або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі, а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів, або залів понад 50% місць у кожному окремому кінозалі, або залі). Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

- здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні у кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

2. ВП «Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» (Яковленко А.В.) продовжити роботу щодо:

- проведення моніторингу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, тяжкі гострі респіраторні захворювання, пневмонії, підозри на COVID-19 серед населення м. Подільськ, з метою своєчасного проведення протиепідемічних заходів.

- проведення епідеміологічного розслідування кожного випадку підозри на COVID-19, з уточненням джерела інфікування, визначенням кола контактних осіб для проведення медичного спостереження за ними протягом інкубаційного періоду та їх лабораторного обстеження.

- проведення заключної дезінфекції у кожному вогнищі підозри на COVID-19.      

3. Подільському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області (Овсяницькому С.В.): продовжити здійснення держнагляду у сфері санітарного законодавства за дотриманням тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів.

4. Начальнику управління економічного розвитку Подільської міської ради (Омельчук А.М.),

- спільно з представниками Подільського відділу поліції ГУ НП в Одеській області, Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, ВП «Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» продовжити проведення рейдів на території міста, з приводу дотримання суб’єктами господарювання умов встановлених санітарних та протиепідемічних заходів.

5. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради (ЗАХАРОВУ Я.В.): проводити широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення, щодо виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19» .

6. Начальнику Подільського ВП ГУНП в Одеській області (Ноздратенко О.М.): забезпечити виконання протиепідемічних обмежувальних заходів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19».

7. Начальнику управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради (Добрянська Н.В.) та керівникам закладів освіти: забезпечити неухильне виконання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину, затверджених Постановою Головного санітарного лікаря України від 22.08.2020 №50.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, першого заступника голови комісії КОРЧОВОГО А.В.

Перший заступник голови комісії – заступник

міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                   А.В. КОРЧОВИЙ

 

Секретар комісії - заступник начальника управління

забезпечення діяльності виконавчого комітету та

міської ради з питань надзвичайних ситуацій та

цивільного захисту населення                                                                       Ю.О. ДЗВОНЕНКО

Перегляди: 308