Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Протоколи Створено: П'ятниця, 27 листопада 2020 Останнє оновлення: П'ятниця, 27 листопада 2020 Опубліковано: П'ятниця, 27 листопада 2020 Автор: Перший заступник голови комісії – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.В. КОРЧОВИЙ

П Р О Т О К О Л № 42

27.11.2020 рік                                                                                                           м. Подільськ

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району

Головував: перший заступник голови комісії Корчовий А.В.

Присутні:       члени комісії

Запрошені:   за окремим списком

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ:

 

1. Про посилення встановленного карантину, з метою запобігання поширенню на території міста Подільськ Подільського району Одеської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,.

 

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19», від 11 листопада 2020 року № 1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» та протокольного рішення № 51 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 13.11 2020 року, комісія

 

ВИРІШИЛА:

1. Додатково до обмежень, що визначені в протокольному рішенні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району від 13.11.2020 року № 40, в період з 00 годин 00 хвилин 28 листопада 2020 р. (суботи) до 00 годин 00 хвилин 30 листопада 2020 р. (понеділка) забороняється:

- робота суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення незалежно від їх місця розташування, крім:

об’єктів торгівлі продуктами харчування та об’єктів торгівлі де не менше 60 відсотків площі призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами;

 

2. ВП «Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» (Яковленко А.В.) продовжити роботу щодо:

- проведення моніторингу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, тяжкі гострі респіраторні захворювання, пневмонії, підозри на COVID-19 серед населення м. Подільськ, з метою своєчасного проведення протиепідемічних заходів.

- проведення епідеміологічного розслідування кожного випадку підозри на COVID-19, з уточненням джерела інфікування, визначенням кола контактних осіб для проведення медичного спостереження за ними протягом інкубаційного періоду та їх лабораторного обстеження.

- проведення заключної дезінфекції у кожному вогнищі підозри на COVID-19.     

3. Подільському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області (Овсяницькому С.В.): посилити здійснення держнагляду у сфері санітарного законодавства за дотриманням тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів.

4. Начальнику управління економічного розвитку Подільської міської ради Подільського району (Омельчук А.М.):

- спільно з представниками Подільського відділу поліції ГУ НП в Одеській області, Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, ВП «Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» продовжити проведення рейдів на території міста, з приводу дотримання суб’єктами господарювання умов встановлених санітарних та протиепідемічних заходів.

- довести до суб’єктів господарювання дане рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району.

                                                                                                                                             Негайно

5. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (ЗАХАРОВУ Я.В.): проводити широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення, щодо виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19».

6. Начальнику Подільського ВП ГУНП в Одеській області (Ноздратенко О.М.): посилити контроль виконання протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19».

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, першого заступника голови комісії КОРЧОВОГО А.В.

 

Перший заступник голови комісії – заступник

міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                   А.В. КОРЧОВИЙ

 

Секретар комісії - заступник начальника управління

забезпечення діяльності виконавчого комітету та

міської ради з питань надзвичайних ситуацій та

цивільного захисту населення                                                                                  Ю.О. ДЗВОНЕНКО

Перегляди: 321