Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Протоколи Створено: Вівторок, 04 квітня 2017 Останнє оновлення: Вівторок, 04 квітня 2017 Опубліковано: Вівторок, 04 квітня 2017 Автор: Відділ з питань організаційно-кадрової роботи

П Р О Т О К О Л

пленарного засідання ДВАДЦЯТОЇ сесії

подільської міської ради VІІ скликання

10.00-10.38 годин

29 березня 2017 року

Просп. Шевченка, 10

Зала засідань

 

На початок роботи сесії зареєструвалися 23 депутата.

 

Кворум, необхідний для роботи сесії, є.

 

Сесію відкриває і веде міський голова А.П. Іванов

Міський голова Іванов А.П.: Загальний склад міської ради складає 34 депутати, присутні 23. Хто за те, щоби почати роботу сесії, прошу голосувати.

Проведено голосування про початок роботи двадцятої сесії Подільської міської ради VII скликання.

Підсумки голосування: за - 23; проти - 0; утрималось — 0.

Двадцята сесія Подільської міської ради відкрита.

 

(Звучить Державний Гімн України)

 

Головуючий проінформував депутатів про створення в Подільській міській раді депутатської фракції “Батьківщина” з депутатів обраних від міської організації партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, персональний склад депутатської фракції “Батьківщина”: Поповський А.М., Топало А.М., Сторожук О.О.

Головуючий запропонував депутатам розглянути порядок денний сесії та регламент роботи сесії.

Виступив: Янчевський О.І. - депутат міської ради, запропонував внести в порядок денний два його запити.

Головуючий проінформував депутатів про зміст запитів: звільнити від сплати за землю військовий комісаріат та державний пожежно-рятувальний загін.

 

(Зареєструвався депутат Сухіна О.М.)

Виступили: Іванов А.П. - міський голова, Музичук О.В. - заступник міського голови з пмитань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління міської ради (виступи за відеостенограмою).

Головуючий запропонував депутатам проголосувати про включення до порядку денного розгляд запитів депутата міської ради Янчевського О.І. про звільнення від сплати за землю військового комісаріату та державного пожежно-рятувального загону.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 6; проти — 13; утрималось — 3. Пропозицію не підтримано.

Виступив: Поповський А.М. - депутат міської ради, вніс пропозицію включити до порядку денного питання про звернення про недопущення скасування мораторію на продаж землі сільхозпризначення до Президента України, Верховної Ради України.

Головуючий запропонував депутатам проголосувати про включення до порядку денного запропонованого питання.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 23. Пропозицію підтримано.

Головуючий запропонував депутатам проголосувати за порядок денний та регламент роботи сесії.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за - 24; проти - 0; утрималось — 0.

Порядок денний та регламент роботи двадцятої сесії Подільської міської ради VII скликання прийнято (додаються).

ПОЧИНАЄТЬСЯ РОЗГЛЯД ПИТАНЬ

ПОРЯДКУ ДЕННОГО СЕСІЇ

1. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку м. Подільська на 2016 рік та затвердження Програми соціально-економічного розвитку м. Подільська на 2017 рік.

Доповіла: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 23, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 1. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №263-VІІ (Додається).

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету м.Подільська за 2016 рік.

Доповіла: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 23, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 1. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №264-VІІ (Додається).

3. Про  внесення змін та доповнень до  рішення Подільської міської ради від  21.12.2016р №219-VІІ “Про бюджет м. Подільська на 2017 рік.

Доповіла: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 23, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 1. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №265-VІІ (Додається).

4. Про внесення доповнень до рішення Подільської міської ради №478-УІ 20.11.2013р. «Про затвердження міської програми розвитку фізичної культури та спорту «Спортивне місто» на 2014-2017 рр.».

Доповіла: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 24, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №266-VІІ (Додається).

5. Про надання дозволу на передачу житлового будинку по вул.Мельниченка,118 в управління ОСББ “Соборна 118 ”.

Доповів: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 23, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 1. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №267-VІІ (Додається).

 6. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради від 30.11.2016р. №205-УІІ “Про затвердження цільової програми забезпечення діяльності квартальних та будинкових комітетів міста на 2017 рік”.

Доповів: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 23, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 1. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №268-VІІ (Додається).

7. Про  внесення змін, скасування рішень виконавчого комітету та Подільської міської ради.   

Доповів: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Шаповал Б.Д. - депутат міської ради проінформував присутніх про наявність конфлікту інтересів — особисту заінтересованість в прийнятті проекту рішення та що не буде голосувати за проект.

Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 22, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 2. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №269-VІІ (Додається).

8. Про затвердження актів визначення порядку та розміру відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок м. Подільськ.

Доповів: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 23, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 1. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №270-VІІ (Додається).

9. Про  затвердження  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

Доповів: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради проінформував присутніх про наявність конфлікту інтересів — особисту заінтересованість в прийнятті проекту рішення та що не буде голосувати за проект.

Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 22, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 2. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №271-VІІ (Додається).

10. Про надання дозволу на  розробку документації із землеустрою.

Доповів: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради; проінформував, що профільна постійна комісія на власному засіданні внесла пропозицію п.4.1. виключити з даного рішення.

Перепелиця О.П. - голова постійної комісії по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин, вніс пропозицію п.4.1. виключити з даного рішення.

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування за пропозиції постійної комісії виключити п.4.1 з проекту рішення.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 1, утрималось — 1, не голосувало — 1. Пропозицію ухвалено.

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування в цілому.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 2, не голосувало — 1. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №272-VІІ (Додається).

11. Про внесення змін, розірвання, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

Доповів: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 23, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 1. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №273-VІІ (Додається).

 

12. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності міста Подільська.

Доповів: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 23, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 1. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №274-VІІ (Додається).

13. Про звернення Подільської міської ради.

ВИСТУПИЛИ: Сторожук О.О. - депутат міської ради (виступ за відеостенограмою),

Іванов А.П. - міський голова, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 24, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №275-VІІ (Додається).

ВИСТУПИЛИ: Бубнов О.В. - депутат міської ради, Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (виступи за відеостенограмою).

Міський голова ІВАНОВ А.П. закрив сесію.

(Звучить Державний Гімн України)

Міський голова                                       А. П. ІВАНОВ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Двадцятої сесії Подільської міської ради

VІІ скликання

10 година ранку                                                                                          Актовий зал міської ради

29 березня 2017 року                                                                                         просп. Шевченка, 10

1. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку м. Подільська на 2016 рік та затвердження Програми соціально - економічного розвитку м. Подільська на 2017 рік.

Доповідач: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

2. Про затвердження звіту  про виконання бюджету м.Подільська за 2016 рік.

Доповідач: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

3. Про  внесення змін та доповнень до  рішення Подільської міської ради від  21.12.2016р №219-VІІ “Про бюджет м. Подільська на 2017 рік.

Доповідач: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

4. Про внесення доповнень до рішення Подільської міської ради №478-УІ 20.11.2013р. «Про затвердження міської програми розвитку фізичної культури та спорту «Спортивне місто» на 2014-2017 рр.»

Доповідач: Понепалюк Т.С.-  перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5. Про надання дозволу на передачу житлового будинку по вул.Мельниченка,118 в управління ОСББ “Соборна 118 ”.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 6. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради від 30.11.2016р. №205-УІІ “Про затвердження цільової програми забезпечення діяльності квартальних та будинкових комітетів міста на 2017 рік »”.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

7. Про  внесення змін, скасування рішень виконавчого комітету та Подільської міської ради.   

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

8. Про затвердження актів визначення порядку та розміру відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок м. Подільськ.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

9. Про  затвердження  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

10. Про  надання  дозволу   на   розробку  документації із землеустрою.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

11. Про внесення змін, розірвання, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

12. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності міста Подільська.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

13. Про зверенння Подільської міської ради.

Доповідач: Сторожук О.О. - депутат міської ради

   

     Р Е Г Л А М Е Н Т

РОБОТИ ДВАДЦЯТОЇ СЕСІЇ

ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  VІІ СКЛИКАННЯ

10 година ранку                                                                                      Актовий зал міської ради

29 березня 2017 року                                                                                 просп. Шевченка, 10

 

  

1. Для доповіді з питань порядку денного по 10 хвилин.

СПИСОК

депутатів присутніх на пленарному засіданні двадцятої сесії

Подільської міської ради VІІ скликання

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Не голосував

3

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

4

 Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

5

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

6

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

7

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

8

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

9

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

10

 Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

11

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

12

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

13

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

За

14

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

15

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

16

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

17

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

18

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

19

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

20

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

21

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

22

 Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

23

 Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

24

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

 

СПИСОК

депутатів відсутніх на пленарному засіданні двадцятої сесії

Подільської міської ради VІІ скликання

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

2

 Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

3

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

4

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

5

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

6

 Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

7

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

8

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

Відсутній

9

 Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

10

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

Відсутній

Кількість присутніх на засіданні представників територіальної громади м.Подільська  -  28 осіб.


Результати голосування на пленарному засіданні

двадцятої сесії  Подільської  міської  ради  сьомого  скликання

 

29.03.2017р.

 

Питання порядку денного

Рішення

За

Проти

Утрима-

лось

Не голосували

1.

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку м. Подільська на 2016 рік та затвердження Програми соціально - економічного розвитку м. Подільська на 2017 рік.

Прийнято

23

0

0

1

2.

Про затвердження звіту  про виконання бюджету м.Подільська за 2016 рік.

Прийнято

23

0

0

1

3.

Про  внесення змін та доповнень до  рішення Подільської міської ради від  21.12.2016р №219-VІІ “Про бюджет м. Подільська на 2017 рік.

Прийнято

23

0

0

1

4.

Про внесення доповнень до рішення Подільської міської ради №478-УІ 20.11.2013р. «Про затвердження міської програми розвитку фізичної культури та спорту «Спортивне місто» на 2014-2017 рр.».

Прийнято

24

0

0

0

5.

Про надання дозволу на передачу житлового будинку по вул.Мельниченка,118 в управління ОСББ “Соборна 118 ”.

Прийнято

23

0

0

1

6.

Про внесення змін до рішення Подільської міської ради від 30.11.2016р. №205-УІІ “Про затвердження цільової програми забезпечення діяльності квартальних та будинкових комітетів міста на 2017 рік »”.

Прийнято

23

0

0

1

7.

Про  внесення змін, скасування рішень виконавчого комітету та Подільської міської ради.  

Прийнято

22

0

0

2

8.

Про затвердження актів визначення порядку та розміру відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок м. Подільськ.

Прийнято

23

0

0

1

9.

Про  затвердження  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

Прийнято

22

0

0

2

10.

Про  надання  дозволу   на   розробку  документації із землеустрою.

Прийнято

21

0

2

1

11.

Про внесення змін, розірвання, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

Прийнято

23

0

0

1

12.

Про проведення інвентаризації земель комунальної власності міста Подільська.

Прийнято

23

0

0

1

13.

Про звернення

Прийнято

24

0

0

0

 

 

 

 

ВІДКРИТЕ ГОЛОСУВАННЯ

Пленарне засідання двадцятої сесії  Подільської міської ради

сьомого скликання

 

29.03.2017р.

1. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку м. Подільська на 2016 рік та затвердження Програми соціально - економічного розвитку м. Подільська на 2017 рік.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Не голосував

4

 Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

 Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

 Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

 Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

За

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

Відсутній

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

 Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

Відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

 Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

 Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

2. Про затвердження звіту  про виконання бюджету м.Подільська за 2016 рік.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Не голосував

4

 Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

 Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

 Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

 Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

За

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

Відсутній

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

 Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

Відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

 Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

 Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

3. Про  внесення змін та доповнень до  рішення Подільської міської ради від  21.12.2016р №219-VІІ “Про бюджет м. Подільська на 2017 рік.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Не голосував

4

 Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

 Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

 Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

 Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

За

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

Відсутній

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

 Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

Відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

 Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

 Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

4. Про внесення доповнень до рішення Подільської міської ради №478-УІ 20.11.2013р. «Про затвердження міської програми розвитку фізичної культури та спорту «Спортивне місто»  на 2014-2017 рр.»

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

За

4

 Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

 Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

 Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

 Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

За

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

Відсутній

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

 Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

Відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

 Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

 Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

5. Про надання дозволу на передачу житлового будинку по вул.Мельниченка,118 в управління ОСББ “Соборна 118 ”.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Не голосував

4

 Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

 Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

 Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

 Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

За

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

Відсутній

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

 Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

Відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

 Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

 Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

 6. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради від 30.11.2016р. №205-УІІ “Про затвердження цільової програми забезпечення діяльності квартальних та будинкових комітетів міста на 2017 рік »”.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Не голосував

4

 Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

 Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

 Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

 Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

За

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

Відсутній

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

 Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

Відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

 Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

 Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

7. Про  внесення змін, скасування рішень виконавчого комітету та Подільської міської ради.   

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Не голосував

4

 Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

 Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

 Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

 Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

За

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

Відсутній

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

 Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

Відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

 Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

Не голосував

33

 Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

8. Про затвердження актів визначення порядку та розміру відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок м. Подільськ.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Не голосував

4

 Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

 Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

 Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

 Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

За

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

Відсутній

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

 Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

Відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

 Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

 Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

9. Про  затвердження  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Не голосував

4

 Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

Не голосувала

6

 Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

 Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

 Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

За

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

Відсутній

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

 Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

Відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

 Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

 Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

10. Про  надання  дозволу   на   розробку  документації із землеустрою.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

Утримався

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Не голосував

4

 Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

 Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

 Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

 Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

За

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

Відсутній

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

 Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

Відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

 Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

 Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

Утримався

11. Про внесення змін, розірвання, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Не голосував

4

 Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

 Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

 Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

 Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

За

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

Відсутній

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

 Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

Відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

 Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

 Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

 

12. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності міста Подільська.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Не голосував

4

 Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

 Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

 Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

 Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

За

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

Відсутній

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

 Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

Відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

 Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

 Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

 

 

13. Про звернення Подільської міської ради

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

За

4

 Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

 Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

 Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

 Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Відсутня

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

За

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

Відсутній

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

 Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

Відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

 Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

 Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

 

Перегляди: 204