Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Протоколи Створено: Понеділок, 26 червня 2017 Останнє оновлення: Понеділок, 26 червня 2017 Опубліковано: Понеділок, 26 червня 2017 Автор: Відділ з питань організаційно-кадрової роботи

П Р О Т О К О Л

пленарного засідання ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЬОЇ сесії

подільської міської ради VІІ скликання

10.00-10.15 годин

21 червня 2017 року

Просп. Шевченка, 10

Зала засідань

 

На початок роботи сесії зареєструвалися 20 депутатів.

 

Кворум, необхідний для роботи сесії, є.

 

Сесію відкриває і веде секретар міської ради Волошина Г.І.

Секретар міської ради Волошина Г.І.: Загальний склад міської ради складає 34 депутати, присутні 20. Хто за те, щоби почати роботу сесії, прошу голосувати.

Проведено голосування про початок роботи двадцять третьої сесії Подільської міської ради VII скликання.

Підсумки голосування: за - 20; проти - 0; утрималось — 0.

Двадцять третя сесія Подільської міської ради відкрита.

 

(Звучить Державний Гімн України)

(Зареєструвався депутат Понепалюк В.В.)

Головуюча запропонувала депутатам розглянути порядок денний сесії.

Головуюча запропонувала депутатам проголосувати за порядок денний сесії.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за - 21; проти — 0; утрималось — 0.

Головуюча запропонувала депутатам розглянути регламент роботи сесії.

Головуюча запропонувала депутатам проголосувати за регламент роботи сесії.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за - 21; проти — 0; утрималось — 0.

Порядок денний та регламент роботи двадцять третьої сесії Подільської міської ради VII скликання прийнято (додаються).

 

ПОЧИНАЄТЬСЯ РОЗГЛЯД ПИТАНЬ

ПОРЯДКУ ДЕННОГО СЕСІЇ

1. Про підсумки роботи закладів освіти в 2016-2017 н.р. та завдання на новий 2017-2018 навчальний рік.

ДОПОВІЛА: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №309-VІІ (Додається).

2. Про внесення змін до положення про Подільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

ДОПОВІЛА: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №310-VІІ (Додається).

3. Про  внесення змін та доповнень  до  рішення Подільської міської ради від 21.12.2016 року

219-VІІ  “Про бюджет м. Подільська на 2017 рік”.

ДОПОВІЛА: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління.

ВИСТУПИЛИ: Перепелиця О.П. - депутат міської ради, вніс пропозицію доповнити проект рішення щодо перенесення коштів на контейнери для КО “Благоустрій” з загального до спеціального фонду (за відеостенограмою).

Волошина Г.І. - секретар міської ради, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування за пропозицію депутата міської ради Перепелиці О.П.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 20, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0 (Колесник В.Г.). Пропозицію підтримано.

Виступила Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління (виступ за відеостенограмою).

Волошина Г.І. - секретар міської ради, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування за проект рішення в цілому з доповненнями.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №311-VІІ (Додається).

4. Про встановлення нормативу відрахувань до міського бюджету частини прибутку (доходу) господарських організацій, які належать до комунальної власності або в статутних фондах яких є частка комунальної  власності, за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2017 році».

ДОПОВІЛА: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління.

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №312-VІІ (Додається).

5. Про надання дозволу на передачу житлового будинку з балансу управління комунального господарства та будівництва Подільської міської ради на баланс співвласників.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №313-VІІ (Додається).

6. Про  внесення змін, скасування рішень виконавчого комітету та Подільської міської ради.   

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №314-VІІ (Додається).

7. Про затвердження актів визначення порядку та розміру відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок м. Подільськ.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №315-VІІ (Додається).

8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №316-VІІ (Додається).

9. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №317-VІІ (Додається).

10. Про внесення змін, розірвання, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №318-VІІ (Додається).

11. Про надання дозволу на розробку схеми (комплексної схеми) розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності  в м. Подільськ.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №319-VІІ (Додається).

Секретар міської ради Волошина Г.І. закрила сесію.

(Звучить Державний Гімн України)

Секретар міської ради                                      Г.І. Волошина

   

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Двадцять третьої сесії Подільської міської ради

VІІ скликання

10 година ранку                                                                                         Актовий зал міської ради

21 червня 2017 року                                                                                          просп. Шевченка, 10

1. Про підсумки роботи закладів освіти в 2016-2017 н.р. та завдання на новий 2017-2018 навчальний рік.

Доповідач: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

2. Про внесення змін до положення про Подільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Доповідач: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

3. Про  внесення змін та доповнень  до  рішення Подільської міської ради від 21.12.2016 року

219-VІІ  “Про бюджет м. Подільська на 2017 рік”.

Доповідач: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

4. Про встановлення нормативу відрахувань до міського бюджету частини прибутку (доходу) господарських організацій, які належать до комунальної власності або в статутних фондах яких є частка комунальної  власності, за результатами щоквартальної  фінансово-господарської діяльності у 2017 році».

Доповідач: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

5. Про надання дозволу на передачу житлового будинку з балансу управління комунального господарства та будівництва Подільської міської ради на баланс співвласників.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

6. Про  внесення змін, скасування рішень виконавчого комітету та Подільської міської ради.   

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

7. Про затвердження актів визначення порядку та розміру відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок м. Подільськ.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

9. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

10. Про внесення змін, розірвання, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

11. Про надання дозволу на розробку схеми (комплексної схеми) розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності  в м. Подільськ.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

     Р Е Г Л А М Е Н Т

РОБОТИ ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ

ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  VІІ СКЛИКАННЯ

10 година ранку                                                                                      Актовий зал міської ради

21 травня 2017 року                                                                                 просп. Шевченка, 10

 

 

  

2. Для інформування з інших питань порядку денного по 10 хвилин.


СПИСОК

депутатів присутніх на пленарному засіданні двадцять третій сесії

Подільської міської ради VІІ скликання

 

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

1

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

2

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

3

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

4

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

5

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

6

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

7

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

8

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

9

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

10

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

11

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

12

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

13

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

14

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

15

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

16

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

17

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

18

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

19

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

20

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

21

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

 

 

СПИСОК

депутатів відсутніх на пленарному засіданні двадцять третій сесії

Подільської міської ради VІІ скликання

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

5

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

6

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

7

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

8

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

9

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

10

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

11

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

12

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

13

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

Кількість присутніх на засіданні представників територіальної громади м.Подільська  - 32  особи.


Результати голосування на пленарному засіданні

двадцять третьої сесії  Подільської  міської  ради  сьомого  скликання

 

21.06.2017р.

 

Питання порядку денного

Рішення

За

Проти

Утрима-

лось

Не голосували

1.

Про підсумки роботи закладів освіти в 2016-2017 н.р. та завдання на новий 2017-2018 навчальний рік.

Прийнято

21

0

0

0

2.

Про внесення змін до положення про Подільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Прийнято

21

0

0

0

3.

Про  внесення змін та доповнень  до  рішення Подільської міської ради від 21.12.2016 року

219-VІІ  “Про бюджет м. Подільська на 2017 рік”.

Прийнято

21

0

0

0

4.

Про встановлення нормативу відрахувань до міського бюджету частини прибутку (доходу) господарських організацій, які належать до комунальної власності або в статутних фондах яких є частка комунальної  власності, за результатами щоквартальної  фінансово-господарської діяльності у 2017 році».

Прийнято

21

0

0

0

5.

Про надання дозволу на передачу житлового будинку з балансу управління комунального господарства та будівництва Подільської міської ради на баланс співвласників.

Прийнято

21

0

0

0

6.

Про  внесення змін, скасування рішень виконавчого комітету та Подільської міської ради.

Прийнято

21

0

0

0

7.

Про затвердження актів визначення порядку та розміру відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок м. Подільськ.

Прийнято

21

0

0

0

8.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

Прийнято

21

0

0

0

9.

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою.

Прийнято

21

0

0

0

10.

Про внесення змін, розірвання, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

Прийнято

21

0

0

0

11.

Про надання дозволу на розробку схеми (комплексної схеми) розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності  в м. Подільськ.

Прийнято

21

0

0

0

 

 

ВІДКРИТЕ ГОЛОСУВАННЯ

Пленарне засідання двадцять третьої сесії  Подільської міської ради

сьомого скликання

 

21.06.2017р.

1. Про підсумки роботи закладів освіти в 2016-2017 н.р. та завдання на новий 2017-2018 навчальний рік.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

відсутній

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

відсутня

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

відсутній

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

2. Про внесення змін до положення про Подільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

відсутній

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

відсутня

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

відсутній

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

3. Про  внесення змін та доповнень  до  рішення Подільської міської ради від 21.12.2016 року

219-VІІ  “Про бюджет м. Подільська на 2017 рік”.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

відсутній

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

відсутня

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

відсутній

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

4. Про встановлення нормативу відрахувань до міського бюджету частини прибутку (доходу) господарських організацій, які належать до комунальної власності або в статутних фондах яких є частка комунальної  власності, за результатами щоквартальної  фінансово-господарської діяльності у 2017 році».

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

відсутній

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

відсутня

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

відсутній

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

5. Про надання дозволу на передачу житлового будинку з балансу управління комунального господарства та будівництва Подільської міської ради на баланс співвласників.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

відсутній

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

відсутня

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

відсутній

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

6. Про  внесення змін, скасування рішень виконавчого комітету та Подільської міської ради.   

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

відсутній

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

відсутня

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

відсутній

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

7. Про затвердження актів визначення порядку та розміру відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок м. Подільськ.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

відсутній

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

відсутня

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

відсутній

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

відсутній

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

відсутня

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

відсутній

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

9. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

відсутній

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

відсутня

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

відсутній

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

10. Про внесення змін, розірвання, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

відсутній

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

відсутня

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

відсутній

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

11. Про надання дозволу на розробку схеми (комплексної схеми) розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності  в м. Подільськ.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

відсутній

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

відсутня

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

відсутній

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

 

Перегляди: 219